Aktüel Ürünler

BİM ve A101’e bu hafta gelecek MUTFAK ürünleri – 17-18 Aralık

17-18 Aralık tarihlerinde Bim ve A101 mağazalarına gelecek mutfak ürünlerini sizin için tek içerikte topladık.

Hangi market ne ürün getiriyor sitemizdeki aktüel ürünler kategorisinden takip edebilirsiniz.

A101 mutfak ürünlerinin yer aldığı bu sayfada gözümüze ilk çarpan ürün zelie marka yemek tabağı ve kasesi. Temperli özelliği ile kırılmaya ve çizilmeye karşı 3 kat daha dayanıklı olan bu ürünler bulaşık makinesinde yıkanabiliyor, mikrodalga fırında da kullanılabiliyor. Ayrıca sağlığa zararlı maddeler olan kadmiyum ve kurşunu içermiyor. Bu ürünün adet fiyatı 4,95 Tl olacak.

Kışın meyve suyu sıkmak ve tüketmek oldukça önemli. meyvelerin sularında bulunan vitaminler bağışıklık sistemine oldukça faydalı. Bu pandemi döneminde bolca tüketmemiz gerekiyor. Bunun için a101 bu hafta aktüel ürünler kataloğunda Sinbo profesyonel narenciye sıkacağı getiriyor. Bu meyve sıkacağının fiyatı ne kadar diyecek olursanız hemen söyleyelim: 99.96 Tl. Ürün 300 kilonun üstünde sıkma gücüne sahip ve oldukça sağlam bir ürün. 2 yıl Sinbo garantisi var ve damlatma önleyici akıtma başlığı da mevcut. daha fazla posası tutma özelliğine sahip, kolayca yıkanıp temizlenebiliyor. Bu açıdan da oldukça kullanışlı.

Yuvarlak mikrodalga tencereleri var. 3 farklı boyda olan bu tencereler 9.95 fiyat etiketi ile satılacak. keyfine düşkün vatandaşlar düşünerek getirilen ürünlere geçelim:

  • Mısır patlangacı 6.50
  • Kestane çizici 3.95

A101 mutfak gereçleri ve fiyatları ise şu şekilde;

  • Borcam’ın çok amaçlı kasesi 22.50 Tl.
  • Çeşitli desenli cam ürünler 6.95
  • Çift renkli çerezlikler 3.95
  • Silikon servis gereçleri 95.5
  • Metal saplı silikon servis gereçleri 11.50
  • Silikon maşa 11.50
  • Silikon tepsi tutacağı 7.95

A101 ütü ihtiyacı olanlara yönelik Singer marka biri ütüyü 199 liraya satışa sunacak. A101’e gelecek kötünün özelliklerini kısaca değinecek olursak şok buhar gücü ayarlanabiliyor kireç önleyici filtresi var ultra hızlı ısınma özelliği mevcut ayrıca 2 yıl Singer garantisi de bu ürünü kapsıyor.

Bir blender seti bu haftaki ürünler arasında dikkat çekiyor. Bu hafta gelecek el blenderı seti 199 liraya satışta olacak.

Çay tiryakilerine yönelik bir ürün var sırada. A101 17 Aralık Perşembe günü raflarına 209 lira fiyat etiketine sahip bir çay makinesi de koyacak. BPA içermeyen buyurun sıcak tutma sistemi ile çayınızı sıcacık içmenizi olanak sağlıyor. Susuz çalışmama emniyeti ile oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçiyor.

Sıradaki ürün erkeklere yönelik. Saç ve sakal düzeltme makinesi 75 liraya satışta olacak. buyurun güçlü motoru kolay temizliği ve paslanmaz çelik bıçakları ile dikkat çekiyor.

Arzum’un saç düzleştirici ürünü 149 liraya, fantomun dikey süpürgesi 169 liraya, Piranha dijital yazı tahtası 29.95’e; aprilla dijital banyo baskülü ise 49.95 lik fiyatı ile perşembe günü a101’de satılacak.

Bim indirimli mutfak ürünleri bu sayfada yer alıyor. Aktüel mutfak ürünleri ne zaman gelecek sorusuna cevap olarak 18 Aralık tarihini verebiliriz. BİM mutfak ürünleri arasında neler var hemen bakalım.

Cam davlumbaz bu hafta satışa sunacak ürün. 3 kademeli emiş gücüne sahip olan bu davlumbaz modeli mekanik düğmelerden kontrol edilebiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabilir bir yağ filtresine sahip. Bu ürünün fiyatı ise 479 lira. Taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Diğer bir ürün ise Kumsal cam set üstü ocak. 4 gözlü olan ve otomatik Çakmaklı olan bu Ocak modeli doğalgaz ayarlı Ve gaz emniyet sistemine de sahip. 389 liraya 6 taksitle satılacak.

Hemen onun yanında Kumtel mini fırın var. 32 litre hacme sahip olan 3 programlı emaye tepsi ve ızgara ya sahip olan bu fırın modeli BİM Aktüel ürünlerinde 169 liralık fiyatı ile dikkat çekiyor.

BİM kahve makinesi bu hafta geliyor. BİM Aktüel ürünleri fakir kahve makinesi lezzetli Türk kahveleri yapmanıza imkan sağlıyor. Zahmetsiz ve lezzetli kahve içmek için maksimum 4 fincan kapasiteli tek imkânına sahip olan bu makineyi alabilirsiniz. 6 taksit yaparak alabileceğiniz BİM’de satılan kahve makinesi 279 liraya satılacak.

Ahşap yer sofrası bu hafta BİM Aktüel ürünleri arasında yer alıyor 59 90’lık fiyatı ile dikkat çekiyor. Üçlü altın yaldızlı kase 29 90, vital 4 litre kapasiteli düdüklü tencere 99 90, 32 santim çapında olan karnıyarık tenceresi cam kapaklı bir model ve 69,90 lık fiyatı ile satışta olacak.

Krep tavası 26 santim çapında granit efektli yapışmaz iç yüzey ile dikkat çekiyor onun da fiyatı 21,90. Evin olmazsa olmazı Paşabahçe borcam 19.90 fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Mutfak ürünleri çeşitleri plastik ürünler muhtelif fiyatlarla satışa sunulacak. Bunları da broşürün üzerinden tek tek inceleyebilirsiniz.

A101 beyaz eşya ihtiyacı olanlar için SEG marka buzdolabı ve çamaşır makinesini de aktüel ürün olarak satışa sunacak.