GündemÖnerilen yazı

“Oy Didem” diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiğin dozunu kaçırdı! Şimdi görenler tanıyamıyor

Didem şarkısıyla Türkiye’de şöhreti yakalayan Azeri şarkıcı Günel Zeynalova, meşhur olduğunda henüz 13 yaşındaydı. Azeri Kızı, aradan geçen 21 yılda öyle bir değişti ki onu tanımak neredeyse imkansız.

Günel’in geçirdiği estetik operasyonlarla uğradığı değişim ise inanılmaz.

İbrahim Tatlıses’in konserinde sahneye çıkarmasıyla ünlenen Azeri kızı Günel, o günden sonra bir anda şöhreti yakalamıştı.Küçük yaşta başladığı sanat hayatına başarılı bir ses sanatçısı olarak devam eden Azeri kızı Günel’in eski halinden eser kalmadı.

Azeri kızı Günel Zeynalova, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu.Azeri şarkıcının geçirdiği estetik operasyonlarla uğradığı değişim ise görenleri oldukça şaşırttı.

25 Ekim 1985 Ağdam doğumlu olan ünlü isim şu anda 35 yaşında. Azeri şarkıcı, Didem adlı şarkısıyla Türkiye’de büyük bir şöhrete kavuştu.

Özellikle bu şarkının klibindeki hareketleri ve danslarıyla dinleyiciler tarafından oldukça beğenildi.

Müzik kariyerine devam eden ünlü ismin albümleri arasında 1998 yılında çıkardığı Ne Olur Allahım, 2003 yılında çıkardığı Azeri Kızı Günel ve 2008 yılında çıkardığı Adı Yok albümleri bulunuyor.

Ünlü şarkıcının single’ları arasında ise Sevgi İstiyorum, Yeni Sayfa (2010), Senden İnsaf Diler Yarin (2014), Her şeye Değer (2014), Yandım Evladım (2016), Gel Çağıramam (2016), Azılı Bela (2017) ve Kırık Vazo (2018) yer alıyor.

Aktif olarak sosyal medya kullanan ünlü ismin Instagram hesabında şu anda 822 bin takipçi bulunuyor.

İşte ünlü şarkıcının son hali…