Gündem

‘Bu gece sıra benimdi’ 2 kadınla aynı evde yaşıyordu, öldürüldü

Eşi ve sevgilisiyle aynı evde yaşayan müzisyen, her gece birinin yanında kalırken sırayı şaşırdı, kıskançlık krizine giren kadın odayı bastı ve “Bu gece sıra benimdi” diyerek adamı öldürdü.

Olayın detayları ortaya çıktı!

Önder Çelik, nikâhlı eşi Seher ve sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk ile aynı evde yaşamaya başladı.

Ayrı odalarda kalan kadınlarla sırayla bir gece geçiren Çelik, sırayı şaşırıp eşi Seher ile iki gece üst üste geçirince Kavuştuk daha sonra odalarına gittiği çifte “Bu gece sıra benimdi” diyerek kıskançlık krizine girdi.

Kavga başladı, mutfaktan getirilen bıçak ise acı sonu hazırladı.

Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen kadın sevgilisi Önder Çelik’i öldürdü.

EŞİ VE SEVGİLİSİ İLE AYNI EVDE

Ankara Pursaklar’a bağlı Ayyıldız Mahallesi Mithatpaşa Sokak’taki evde önceki akşam yaşanan cinayet, çok çarpıcı bir hikâyeyi barındırıyordu. Önder Çelik (43), Seher Çelik (34) ile evlendikten 2 yıl sonra sevgilisi Gül Yeşim Kavuştuk’u (40) da aynı eve getirdi. Çelik, farklı odalara yerleştirdiği iki kadınla aynı evde yaşamaya başladı.

HER GECE BİRİNCE KALIYORDU AMA SIRA KARIŞTI

Ayrıca sıraya koyarak her gece birisinin odasında kalıyordu. Önceki gece ise sıra şaştı. Kavuştuk, birlikte yaşadığı Önder Çelik’in nikâhlı eşiyle 2 gece üst üste geçirmesiyle kıskançlık krizine girdi. İki kadın ile Çelik arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kavuştuk, mutfaktan aldığı bıçakla Önder Çelik’i göğsünden bıçakladı.

BIÇAK KALBİNE SAPLANDI

Bıçağın kalbine isabet ettiği Çelik, evde hayatını kaybetti. Olayın duyulması üzerine eve giden polis ekipleri Önder Çelik’i öldüren Kavuştuk’u gözaltına aldı.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/12/17/son-dakika-haberi-2-kadinla-ayni-evde-yasiyordu-kiskanclik-sonucu-bicaklanarak-olduruldu