Aktüel Ürünler

13 Temmuz’a Kadar Satılacak Aktüel Ürünler

ŞOK 7 TEMMUZ 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA ÜRÜNLER YİNE VE YENİDEN AKTUEL-URUNLER.COM İLE İNTERNETTE İLK KEZ SİZLERLE İNCELEME YAZISIYLA BULUŞUYOR. ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNUN ÇARŞAMBA İNDİRİMLERİNDE YER ALAN VE PEK ÇOK KİŞİ TARAFINDAN MERAKLA BEKLENEN KATALOGLARINDA 7 TEMMUZ 2021 HARİKA İNDİRİMLERE GEBE… İŞTE DETAYLAR:

7 Temmuz 2021 Şok aktüel kataloğunda pek çok sayfada pek çok farklı ürün harika fiyatlarla alıcı bekliyor.

Kurban Bayramı özel ürünler, alışılan Şok’a özel ürünler ve kestirilemeyen Şok fırsatları yine sizlerle. Tüm detayları ile yeni hafta kataloğunun detaylı incelemesi başlıyor. İşte Şok 07.07.2021 kataloğu…

ŞOK 7 Temmuz 2021 aktüel kataloglarında pek çok yeni ürün ve önemli fiyat sizlerle oluyor. İçerisinde züccaciye ürünlerinden ankastre sete kadar pek çok farklı ürün bulunan Şok kataloğunda sizlerle. Çarşamba günlerinin indirim yıldızı Şok Market bakalım neler sunuyor, şimdi görelim.

Alpina markalı 3lü cam ankastre set ürünü siyah rengi ile geliyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken bu ürünü Alpina inox aspiratör sizlerle oluyor.

Züccaciye ürünlerinde de özel fiyatlar sunan Şok’ta granit efektli tencereler sizlerle olurken yuvarlak ve kare seçenekleriyle silikon kapaklar da unulmayacak.

Fırın sütlaç kasesiyle devam eden katalog ürünleri Paşabahçe’den gelen kaliteli cam şişeler ile sürecek.

7 Temmuzda Şok’ta ne var, sorgusunun yanıtı olan bu incelememizde Delta markalı sandık tipi derin dondurucu da sizlerle oluyor. A+ enerji sınıfıyla dikkat çeken bu dondurucu ürünü fiyatıyla övgüyü hak ediyor.

Tekstil ürünlerinde de ev tekstili ve giyim ürünleri sunacak olan Şok kataloğu, yine herkesi mağazasına bekliyor.

Gerek Cepte Şok gerekse Şok Market ile alabileceğiniz bu fırsat ürünlerinde terlikler, pikeler ve yatak örtüleri sizlerle buluşuyor.

Bu kısmı ayrı bir paragraf ile incelemeye devam edelim.

7 Temmuz Şok aktüel kataloğu içinde bulunduğumuz ay ve zaman itibarıyla Kurban Bayramı özel ürünleri de sunuyor.

İçerisinde taşıma, saklama, kesme ve bileme ürünleri bulunan listelerde taş motoru uygun fiyatıyla geliyor.

Sürekli ihtiyacınız olabilecek olan bu ürünü kaçırmayın. Ayrıca leziz yemekler için davul fırın da Şok’a geliyor.

Kesici ürünlerde balta ve bıçak çeşitleri de 7 Temmuz 2021 Şok kataloğunda yer alıyor olacak. Kavurma sacı veya döküm tava…

Her iki üründe de Şok fırsatı 7 Temmuzda yer alıyor. Kesilen kurbanların leziz kavurmalarını Şok ile hazırlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra gıda ve temizlik ürünleri de Şok market indirimlerinde yer alıyor.

Dahası ve fazlası da var, ancak sizleri ön inceleme görselleri ile baş başa bırakıyoruz.

İşte bu haftanın ŞOK aktüel çarşamba katalogları… (Kaynak:Şok Market ve sokmarket. com. tr)