Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 9 Temmuz 2021

BİM 9 TEMMUZ 2021 KATALOĞU İNTERNETTE İLK KEZ AKTUEL-URUNLER.COM’DA! GELECEK HAFTANIN BİM AKTÜEL KATALOĞUNUN TÜM DETAYLARI, GÖRSELLERİ, AKTÜEL TABLOSU VE FIRSAT İNCELEMELERİ BAŞLIYOR. SİZ DE 09.07.2021 BİM İNDİRİMLERİNİ BURADAN GÖRÜNTÜLEYİN!

BİM 9 Temmuz 2021 aktüel kataloglarında muhteşem sayfalar 4 farklı katalog görseliyle sizlerle buluşuyor. En değerli BİM fırsatlarının yayınlandığı Cuma gününde birbirinden özel kampanyalar yine Bim aktüel raflarında müşterisini bekliyor.

Meraklara konu olan ve sosyal medyayı şimdiden sallayan fırsat görselleri hakkında detaylar başlıyor:

Bim aktüel 9 Temmuz 2021 Cuma aktüelleri arasında 4 sayfadan oluşan çok sayıda ürün sizlerle olacak. Temmuz ayının ikinci haftasında gelecek olan kataloglarda 78 farklı üründe muhteşem fiyatlar sunan Bim aynı haftanın görsellerinde “Kurban Bayramı” özel sayfasını da sunacak. Kurban Bayramı kataloğunda 36 farklı üründe indirim sunan BİM mağazaları yine tüketici dostu olmayı başaracak.

İlk ürün ile kısaca indirimleri anlatmaya başlıyoruz. Bu haftanın ilk ürün grubu Kumtel’den geliyor.

İlk sayfada Kumtel markalı 5 farklı üründe muhteşem fiyat var. İçerisinde 3’lü Cam Ankastre Set, 3’lü Dinamik Ankastre Set, Cam Set Üstü Ocak, Aspiratör ve Mini Fırın bulunan sayfada Simfer midi fırın da yer alıyor.

İndirimleri ve fırsatları Aktüel Tablo’da anlattığımız için o noktaya değinmesek de ankastre set ürünleri fiyatları ve kaliteleri ile yine harikalar sunuyor.

İhtiyaca yönelik olan Bim aktüel kataloğunun 9 Temmuz sayısında başka neler bulunuyor?

İkinci bölümde çok sayıda tekstil ürünü, züccaciye ürünü ve çeyiz ürünü bulunuyor. Bim raflarında “Meyve Temalı Ürünler” sizleri bekliyor. Meyve desenli kanvas sepetten tutun meyve desenli mindere kadar pek çok farklı ürün bu Cuma Bim’e geliyor.

Bu ürünlerin de ardından son zamanlarda sıkça gördüğümüz Stanley outdoor termos yine ve yeniden Bim’de.

Çokça tercih edilen bu termosu ise 5i 1 arada scooter takip ediyor. Viskon pantolonlar, oyuncaklar ve 26 jant 21 vites bisiklet de bu hafta Bim’de yer alıyor.

9 Temmuz 2021 bim aktüel kataloğunda yer alan züccaciye ürünlerinde de kısaca ancak önemli noktalara değinerek inceleyelim.

Fakir kıyma makinesi bu hafta sizlerle buluşuyor. Önümüz Kurban Bayramı olunca kıyma makinesi de vazgeçilmez oluyor!

Aynı sayfada kılıç testere, taşlama motoru da sizlerle buluşuyor. Tek fiyatlı yanmaz yapışmaz ürünler Chef’s ile gelirken bıçaklar, et dövme demiri ve nicesi de sizlerle oluyor.

Ayrıca taşıma sepeti, maşa çeşitleri ve Kurban Bayramı’nda ihtiyacınız olabilecek her ürün bu hafta Bim’de! Aktüel Ürünler kataloğunun 9 Temmuz 2021 sayısını inceledik.

Yeni hafta kataloğu Bim 16 Temmuz kataloğunda görüşmek üzere, indirimli ve sağlıklı günler! (kaynak: bim. com .tr ve Bim Mağazaları)