Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 16 Temmuz 2021

BİM 16 Temmuz 2021 aktüel kataloglarında fırsatlar üç sayfadan meydana gelen broşürlerde pek çok farklı üründe indirimli fiyatlar sunuyor.

76 farklı ürün indirimli fiyatıyla Bim tarafından sunulan Bim aktüel kataloglarında sosyal medya başta olmak üzere pek çok yer indirim haberleri ile çalkalanıyor. Merakları cezbeden ve indirimleriyle adeta fark yaratan 16 Temmuz 2021 Bim kataloğu tüm detaylarına bakalım.

BİM 16 Temmuz 2021 kataloğu iki sayfadan oluşuyor. Gelecek hafta kataloğu olarak nitelendirilebilen bu kataloglarda 16.07.2021 tarihli broşürler özel fırsatlar sunuyor.

İlk sayfasında yaz aylarında ihtiyacınız olan pek çok ürünü, mutfağınız için gerekli ürünleri ve çeşitli tekstil ürünlerini sunan Bim’de; diğer sayfada züccaciye ürünleri dikkat çekiyor.

Harika ürünler ve fiyatlar sunan Bim’de ilk sayfada ne var, şimdi detaylıca ele alalım.

Yaz aylarının sıcağından bir nebze korunmak üzere Vantilatör bu hafta Bim’de. Ayrıca diğer üründe Fakir Buharlı Temizleme Makinesi ve 8 Bölmeli Çok Amaçlı Dolap yine Bim raflarında sizlerle.

Muhteşem bir ürün Fresh Boyun Fanı uygun fiyatı ve ergonomik yapısıyla yine Bim’de. 15 temmuz 2021’nin ertesi günü 16 Temmuz 2021 günü satışa çıkacak olan Bim aktüel ürün kataloglarında ayrıca Contigo Termos 470 ml indirimli fiyatıyla sizlerle.

Ev elektroniğinde ise Arnica Blender Seti sizlerle. Ayrıca herkesin sorunu olan haşerelerden korunmak da BİM ile mümkün!

Schwartz Işıklı Vakumlu Haşere Öldürücü uygun fiyatıyla sizlerle. İçeriği ve kalitesiyle dikkat çeken Bim ürünlerinde Starcom Kablosuz Motorlu Toz Alıcı da geliyor.

Haftanın tekstil ürünlerine de yakından bakmakta yarar görünüyor.

Bim aktüel 16 Temmuz 2021 kataloğunda Çift Kişilik Çok Amaçlı Kapitoneli Yatak Örtüsü ve Tek Kişilik Çok Amaçlı Kapitoneli Yatak Örtüsü satışa çıkıyor. Bu ürünlerin ardından pek çok tekstil ürünü de ilk sayfayı dolduruyor.

16 Temmuz 2021 Bim aktüel kataloğunda indirimler ve fırsatlar çeyiz ürünleri, züccaciye fırsatları ve tek fiyatlı plastik ürünlerle devam ediyor. Haftanın en çok konuşulacak sayfalarından birinde 16 Temmuz 2021 Bim kataloğunda 32 Parça Piknik Seti inanılmaz uygun fiyatıyla sizlerle.

Ayrıca Tefal Tava 32 cm ve Tefal Tava 24 cm ürünleri de indirimde sizlerle. Kalitesinden asla ödün vermeyen Paşabahçe ürünlerinde ise Paşabahçe Dantel Çay Takımı 12 Parça ve Paşabahçe Oval Tekli Tabak sizlerle. Bim kalitesi ve Paşabahçe kalitesi birleşince ortaya indirimli fiyatlara sahip harika ürünler çıkıyor!

Aynı şekilde LAV ürünleri de sizlerle.LAV Kapaklı Küçük ve Büyük Cam Kavanoz ürünleri farklı fiyatlarıyla Bim kataloglarında sizlerle. Temmuz 2021 için çıkartılan katlaogların dikkat çekici haftasında dikkat çekici ürünleri anlatmaya devam ediyoruz.

Chef’s 10’lu Kavanoz Kapağı uygun fiyatıyla geliyor ki adet fiyatı yaklaşık 55krş’a denk geliyor.

Kaçmaz! Ayrıca oyuncaklarda da indirim var. Bim aktüel kataloglarında Piccolo Mondi Oyuncak Ev Aletleri, Ağlayan Bebek 34 cm ve benzeri pek çok ürün bu cuma bime geliyor. Yeni aktüeller bu şekilde sizlerle. Sayfada ek olarak Tek Fiyat Fırça ve Tek Fiyat Plastik Ürünler de yer aldığından ilgili kısın için katalog görsellerine bakmanız daha net sonuç verecektir.

Dahası ve fazlası için bim. com. tr adresi olan Resmi adresi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca 16 Temmuz 2021 günü Bim’e gidip ürünleri görmeyi de ihmal etmeyin. Sağlıklı günler dileriz.