Gündem

Ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye gelen soru ağızları açık bıraktı!

Ünlü psikolog sosyal medya üzerinden kendisine sorulan sorulara cevap vermeye devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Esra Ezmeci kendisine gelen soruları ve verdiği yanıtları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

36 yaşındaki klinik psikolog Esra Ezmeci yazdığı kitaplar ve günlük yaşantısında insanlara verdiği tavsiyeler ile biliniyor. Ezmeci’nin verdiği tavsiyeler ile evlilikleri ve ilişkileri kurtardığı iddia ediyor.

Esra Ezmeci, her zaman yapmış olduğu soru cevap etkinliğini gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yine gerçekleştirdiği soru sorma etkinliğine gelen sorular akıllara durgunluk veriyor!

Sevgilisinin cinsellik sırasında sırtını dişlediğini söyleyen bir takipçisi ünlü psikologdan akıl istedi. Ezmeci ise itirafı gönderen takipçisine, “Fantezisel bir durum olabilir” şeklinde yanıt verdi.

Eşimin kardeşiyle 3 senedir ilişkim var. Beni kardeşinden ayrılmam için zorluyor” sorusuna Ezmeci’nin verdiği cevap dikkat çekti. Ezmeci’nin yanıtı, “Baştan böyle bir duruma girmemeliydiniz” oldu.

Başka bir takipçisi ise “Kayınvalidem sütyenimi çalmış bana daha iyi oldu dedi, nasıl engel olurum” diye sordu. Ünlü psikolog ise “İzinsiz özel eşyalarınızın karıştırılmasından hoşlanmadıpınızı söyleyin ayrıca hijyenik değil deyin” şeklinde cevap verdi.