Gündem

Öykü Gürman “Babam ateistti” dedi anlatırken boğazı düğümlendi…

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki performansı ile gönüller fetheden oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman katıldığı programda olay yaratacak sözler söyledi.

Başarılı şarkıcı Öykü Gürman geçtiğimiz günlerde İşin Aslı programının konuğu oldu. Samimi bir sohbet gerçekleştiren Öykü Gürman’ın babası ile ilgili itirafları ise programa damga vurdu.

Öykü Gürman babasının ateist olduğunu söylerken “Babanız tarafından sevildiniz mi?” sorusundan sonra gözleri doldu.

Konuşurken boğazı düğümlenen Öykü Gürman sözleriyle sosyal medyada da gündem oldu.

Şarkıcı Öykü Gürman katıldığı programda olay yaratacak sözler söyledi. Başarılı şarkıcı geçtiğimiz gün İşin Aslı programının konuğu oldu. Samimi bir sohbet gerçekleştiren güzel şarkıcının babası ile ilgili söylediği sözler programa damga vurdu

“BABAM ATEİSTTİ..”

Anne ve babasının birbirinden farklı olduğunu ifade eden Öykü Gürman, Aslı Şafak’ın “Yakınınızda inançlı olmayan biri var mı?” sorusuna “Babam ateistti” cevabını verirken, sonrasında söylediği sözlerle tartışma yarattı.

“İNANÇSIZ İNSANIN MERHAMETLİ VE VİCDANLI OLABİLECEĞİNE ASLA İNANMIYORUM”

38 yaşındaki şarkıcı, merhamet ve vicdandan başka hiçbir şey için yaşamayacağının altını çizerek, şöyle devam etti: “İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum. İnançsızlık egoizm ve bencillik getirir. Babam da öyleydi.”

BOĞAZI DÜĞÜMLENDİ

Samimi açıklamalarına devam eden güzel şarkıcı, Aslı Şafak’ın “Babanız tarafından sevildiniz mi” sorusundan sonra gözleri doldu. Konuşurken boğazı düğümlenen Gürman, “Babam beni kendine göre sevdi. Duygusallığımı eleştirdi. Kimse bir insanın gözyaşının hesabını soramaz. Ayrılık burada başlar” diye konuştu.