Gündem

Masumlar Apartmanı’nın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, yaptığı itirafla sosyal medyayı yıkıp geçti

Masumlar Apartmanı’nın yazarı ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, dün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak hem dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah’a veda etti hem de seyircilerin kendisine sorduğu soruları yanıtlandırdı.

Gerçek ailenin, diziden çok daha kötü durumda olduğunu söyleyen Gülseren Budayıcıoğlu; Masumlar Apartmanı’nın senaristi Deniz Madanoğlu’nun olayları olabildiğince “soft” bir şekilde yazdığını söyledi!

Gülseren Budayıcıoğlu Spoiler Verdi!

İlk olarak Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmasıyla ilgili konuşan Gülseren Budayıcıoğlu; “Masumlar Apartmanı geçen hafta sezon finali yaptı. Dizide İnci karakterini canlandıran sevgili Farah Zeynep Abdullah bu son bölümde diziden ayrıldı.

Sevgili oyuncumuzla benim de birkaç kez bir araya gelme fırsatım oldu. Farah insan olarak son derece doğal, içten, samimi bir kişiliğe sahip. İlk günden beri dizide gösterdiği oyunculuk performansını çok beğenerek izledim. Oynadığı karakterin içine giren, oyunculuğunda bile doğallığını hiç kaybetmeyen bir sanatçımız. Yeni sezonda İnci karakterinin yerini kim alacak, şimdilik ben de bilmiyorum ama senaryo çalışmaları devam ediyor. Olabildiğince gerçek hikâyeye sadık kalmaya gayret ediyoruz.”

“Kitabı okuyanlar bilir, Masumlar Apartmanı sakinlerinin ruhsal sorunları çok ağır. Bu sorunlar nedeniyle hayatları adeta cehenneme dönmüş ama merak etmeyin zamanla onlar da güneşi görecekler. Yani aydınlık günler onları bekliyor. İzleyicilerimizden pek çoğu, ‘Biz bu diziyi çok seviyoruz ama izlerken de çok üzülüyoruz. Ne olur konuları bu kadar abartmayın’ diyorlar. Öyleyse sizlere çok açık bir itirafta bulunayım; sizleri daha fazla üzmemek için konuları abartmak yerine senaristimiz sevgili Deniz Madanoğlu olabildiği kadar yumuşatmaya gayret ediyor. Yani inanın bana yaşanan gerçekler çok daha vahim.” Açıklamasıyla gerçek ailenin dizidekinden çok daha kötü olduğunu söyledi!

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu – 24 Haziran 2021

A101 24 HAZİRAN 2021 KATALOĞU İLE BEKLENEN ÜRÜNLER VE LİSTELER YAYINLANDI. A101 AKTÜEL KATALOGLARININ ALDIN ALDIN LİSTELERİNDE YENİ AKTÜELLERİ BARINDIRAN KATALOGDA YOK YOK! İŞTE MERAK EDİLENLER, LİSTELER, ÜRÜNLER, FİYATLAR VE TÜM DETAYLI KATALOGLAR:

A101 24 Haziran 2021 aktüel ürün kataloglarında merak edilen ürünlerle bu ürünlerin yer aldığı kataloglar ortaya çıktı.

A101 camlarında yerini alan kataloglar 10 sayfadan meydana gelen 10larca üründen oluşmakta. Aktüel Ürünler sitesinde tüm listeler, kataloglar, ürünler ve indirimleri anlattığımız fırsat sayfasında kafanızda soru işareti kalmayacak.

İşte A101 24 Haziran 2021 kataloğunda ne var? Ve benzeri soruların yanıtları!

A101 aktüel 24 Haziran 2021 perşembe günü sunacağı katalogları kesinleştirdi ve şimdiden görücüye çıkardı.

İçerisinde elektronikten züccaciyeye pek çok ürün barınan katalogların ilk öne çıkan ürün grubu kuşkusuz TV’ler oldu.

Toshiba ve Samsung markalarından gelen 3 farklı TV ürününde ekran boyutu, özellik ve diğer niteliklere göre ayrılmış fırsat ürünleri bulunuyor.

Toshiba’dan 55 ve 43 inçlik Samsung’dan ise 40 inçlik TV’ler A101 fırsatları arasına giriyor.

Ayrıca Reeder’dan gelen P13 BLUE MAX LITE cep telefonu da yine indirime giriyor.

Beyaz eşyada Seg markasını sunan A101 24 Haziran; buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerini satışa sundu.

Haftanın önemli ürünleri arasında Lenovo’dan gelen tablet, Gosmart markalı kulaklık ve benzeri ürünler ile Xiaomi powerbank da yer almakta.

Bunlarla birlikte Aprilla ve Arzum markalı elektronik ürünler, Fantom ve Polosmart markalı fırsatlar da sizlerle olacak.

Kulaklıktan elektrikli süpürgeye kadar ürün çeşitleri indirime giriyor

Kaçırmamak için erken gitmekte fayda var diye düşünüyoruz.

24 Haziran 2021 A101 kataloğunda bulunan mutfak ekipmanları da oldukça dikkat çekici.

İçerisinde ızgara tava, 12 parça fincan takımı, saklama kabı ve şişeler ile raf düzenleyici metal ürünler de yer almakta.

Mobilya grubunda ise çalışma masası, gardırop, raf ünitesi ve katlanabilen yaylı yatak yer alıyor.

Uzun süredir ısrarla istenen Piranha markalı darbeli matkap ve çeşitli tamir&bakım ürünleri de A101 24 Haziran kataloglarında sizlerle oluyor.

Boya yapacaklara malzemeler de var.

iş aletleri önemli indirimlerle satılacak. Sarjlı vidalama seti çok uygun fiyata satılıyor.

Ev tekstilinde halılar ve kilimler, bahçe ekipmanlarında el arabaları yer alıyor.

Ayrıca temizlik ve gıda ürünlerinde de özel indirimler sunan A101 aktüel kataloğu Aldın Aldın fırsatlarıyla yine müşterisini memnun etmeye hazır geliyor.

Fırsatların tamamı ve merak edilen her şey için a101. com. tr resmi adresi ziyaret etmenizi ısrarla önerirken yeni haftada görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

Tekstil ve ev tekstili ürünleride de indirimler var.

Bu fırsat ürünleri değerlendirmeye değer…

Bebek bezi çeşitleri indirimli fiyatlara satılıyor.

Gıda ürünlerinde de indirimler var.

ABC marka deterjan en dikkat çeken fiyatlı ürün..

Bahçenizi düzenlemek isterseniz bu ürünler size göre…

3 kişilik salıncak ve masa sandalye setleri gibi ürünler var.

Çocuklara özel sahara akülü araba da çok dikkat çeken ürün.