Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 25 Haziran 2021

BİM 25 HAZİRAN 2021 KATALOĞUNDA NELER GELECEK, DETAYI AÇIKLANDI. BİM AKTÜEL KATALOGLARI CUMA GÜNÜ NELER SUNACAK? BİM AKTÜELLERİ HAKKINDA 25 HAZİRAN 1 TEMMUZ KATALOĞU HAKKINDA DETAYLI BİLGİYİ BURADA BULABİLİRSİNİZ.

Bim 25 haziran 2021 aktüelleri nihayet yayınlandı. En yeni ürünlerde en yeni fiyatlar ve kaliteli indirimler sizlerle buluşmaya başladı. 3 sayfadan oluşan kataloglarda 69 parça farklı ürün sizlerle olacak.

Hazırladığımız inceleme sayfasında tekli ürün görselleri ve incelemeleri, orijinal katlaoglar ve aktüel tablo yer almaktadır. Ayrıca haftaya damgasını vuracak olan bazı aktüel ürünleri de ek olarak incelemekteyiz.

İşte merakla beklenen Bim aktüel 25 Haziran 2021 katalogları:

25 Haziran 2021 Bim aktüelleri arasında dikkat çeken ürünleri ele aldığımız bölüme hoşgeldiniz. Burada ilk ürün olarak Dijitsu’dan gelen su sebilini kısaca anlatacağız. Ürün fiyatı itibarıyla oldukça başarılı ve 505w gücünde olması da avantaj. Taksit avantajı da buluanan ürünü kaçırmamakta fayda var.

Diğer bir üründe Dijitsu mikrodalga fırın sizlerle olacak. 20 litre hacimli olan bu fırın paslanmaz çelikten imal edilmiş. Çocuk kilidi ve dokunmatik ekranı olan ürün ayrıca taksit avantajı da sunuyor. Katlanır masa arayanlara da müjde Bİm’den gelmiş.

Desenli katlanır masa ürünü bim aktüel kataloglarında 25 haziran itibarıyla indirime giriyor. Pizza temalı ürünlerde harika fiyatlar sunacak olan Bim aktüel kataloglarında ayrıca züccaciye ürünleri de yer alacak. Lav markasına da yer verilen kataloglar ek olarak tek fiyatlı plastik ürünleri 4,50 TL’den satacak.

Bim aktüel katalogları 25 haziran 2021 cuma fırsatlarında beyaz eşya ürünleri de damga vuracak.

Keysmart markasıyla gelen nofrost buzdolabı, 8kg çamaşır makinesi ve Simfer 6 çekmeceli derin dondurucu bu hafta Bim’de satılacak.

Dijitsu’dan vantilatör, Stanley’den termos ve Fakir’den saç kurutma makinesiyle devam edecek ürünlerde mini el fanı, baskül, boyun masaj aleti, haşere öldürücü ve 4 kapaklı çekmeceli dolap da yer alacak.

Lateks taban halısı, esnek saplı mop, çamaşır seleleri de Bim 25 haziran 2021 cuma kataloğunda yer alacak.

Bim aktüelleri 25 Haziran 2021 fırsatlarında tekstil ürünleri de yer alacak.

Polo yaka elbiseler, pijama takımları, mayolar, şapkalar, günlük ayakkabılar, fileli şortlar ve terlikler bu hafta sizlerle olacak.

Çocuklar için ise Pilsan’dan salıncak başta olmak üzere çok sayıda oyuncak indirime girecek. Dahası ve fazlasının da yer aldığı Bim 25 haziran 2021 katalogları çok yakında sizlerle olacak. Takipte kalınız.