Gündem

Kocasını terk edip üvey oğluna kaçmıştı… Rezaleti sosyal medyada paylaştı!

35 yaşındaki Instagram fenomeni, kısa süre önce üvey oğlu ile ilişkisi olduğunu canlı yayında itiraf ederek herkesi şoke etmişti.

Takipçileri tarafından topa tutulan kadın rezaleti bir adım daha öteye taşıyarak hamile olduğunu duyurmuştu.

Tüm dünyada gazete manşetlerine çıkan skandal ilişkide yeni bir gelişme yaşandı.

Rus internet fenomeni Marina Balmasheva, son aylarda dünyada en çok konuşulan kadınlardan biri oldu. Bunun sebebi ise herhangi bir başarısı değil.

Rusya’da yaşayan Instagram fenomeni Marina Balmasheva geçen yıl Instagram hesabından, üvey oğlu ile ilişkisi olduğunu açıklamıştı.

Kilo verme macerasını sosyal medya hesabından paylaşarak şöhrete kavuşan kadın, bu skandal açıklamasından sonra kendini dünyanın dört bir yanından takipçilerinin eleştiri oklarının hedefinde buldu.

35 yaşındaki Marina Balmasheva’nın eski kocası, katıldığı canlı yayında şoke eden itiraflarda bulunmuştu ve Marina’nın kendisiyle evli olduğu dönemde üvey oğluyla ilişki yaşadığını anlatmıştı.

“Gece ikisinin seslerini duydum” diyen kocasına cevap vermek için canlı yayına bağlanan Marina, iddiaları kabul ederek herkesi şoka sokmuştu.

Şu anda çok mutlu olduğunu söyleyen kadın, 20 yaşındaki yeni sevgilisiyle mutluluk pozları verip sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaştığında takipçilerinin desteğini bekliyordu.

Ancak bunun yerine eleştiri yağmuruna tutuldu. Rus influencer’ın takipçi sayısı 420 binden 410 bine düştü. Bir yandan da dünya çağında manşetlere çıktı ve onu tanımayan kalmadı.

Marina şu anki sevgilisiyle Vladimir’le 13 sene önce tanıştığında, Vladimir yedi Marina da 22 yaşındaydı.

Marina’nın eski eşi Alexey Shavyrin’in oğlu olan Vladimir, Maria ile babası boşanana dek yaklaşık 10 yıl kadar birlikte yaşadı.

Marina Instagram sayfasında Vladimir’le birlikte çekilmiş 13 sene öncesine ait bir fotoğrafla bugünden bir görüntüyü birlikte paylaşmıştı.

Marina’nın Rusça yaptığı paylaşımda “Hayatın neler getireceğini ve seni gülümseten biriyle ne zaman tanışacağını asla bilemezsin. Biliyorum, bazılarınız bizi yargılayacak bazılarınızsa destek verecek; ama biz mutluyuz ve aynısını size de dileriz” yazmıştı.

Marina, erkek arkadaşıyla birbirlerine çok aşık olduklarını, şu sıralar düğün planı yaptıklarını ve gelecekte de çocuk planladıklarını söyleyerek ilişkisini savunmuştu.

Marina bu olayın ortaya çıkmasının aradan bir ay bile geçmeden bombayı patlattı. Marina, 20 yaşındaki sevgilsinden bebek beklediğini açıklayarak tüm dünyada haber olmuştu.

Dört haftalık hamile olduğunu duyuran sosyal medya fenomeni, evlilik kararı aldıklarını da duyurmuştu.
Popüler Rus blogger, yaptığı paylaşımda “Saklamaktan yoruldum. Hayatta her şey mümkün. Hamileyim ve bebeğimizi de düşünerek evlenmeye karar verdik” ifadelerini kullandı.

Marina’nın takipçilerinden bazıları çifti tebrik ederek mutluluklar dilerken, bazıları ise bebeğinin babasının kim olduğu konusunda kafalarının karıştığını söylemişti.

Kilo verme macerasıyla üne kavuştuktan sonra üvey oğluyla yaşadığı ilişkiyle gündem olan Marina, 21 yaşında olan yeni kocası Vladimir ‘Vova’ Shavyrin ile kız bebeklerinin dünyaya geldiğini duyurdu.

35 yaşındaki Marina, Rusya’nın Krasnador kentindeki bir hastanede doğum yaptığını ve bebeğine henüz isim vermediğini açıkladı.

Takipçilerini yeniden kazanmaya başlayan ve Instagram’da yarım milyondan fazla takipçisi olan Rus blogger, kocası tarafından oğlunu baştan çıkarmakla suçlanmıştı.

Marina hamile olduğunu öğrendikten sonra, sosyal medya hesabından bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaşmıştı. Utanmaz fenomen, 8 haftalık ve 3-4 günlük olduğunu söylediği bebeğinin boyunun 18 milimetre olduğunu açıklamıştı.

Geçen ay evlenmeye karar verdiklerini açıklayan çift, ilişkilerinin zıttı bir şekilde “normal bir biçimde” evlendi. Marina, hayatının her anını paylaştığı gibi evlilik anlarını da Instagram hesabından paylaştı.

35 yaşındaki Marina Balmasheva ve 20 yaşındaki Vladimir “Voya” Shavyrin, tepki çeken ilişkilerini halka açıkladıktan sadece birkaç ay evlendirme dairesinde “sıradan” bir törenle evlendiler.

Çift evlendirme dairsinde, fonda hafif bir müzik çalarken imzaları attıktan sonra birbirlerine dönerek öpüşüp sarıldılar.

Marina’nın takipçilerinden çifte mutluluk dileyenler olduğu gibi tepkilerini dile getirenler de oldu.

Yüzüklerini arabada unuttuklarını söyleyen çift, o anda çok heyecanlı olduklarını ve otomobillerine geri döndüklerinde alyanslarını takarak kendilerini bir kez daha karı-koca ilan ettiklerini söyledi. Çift, akşam saatlerinde yakınları için bir eğlence tertip ederek evliliklerini kutladı.

“Şimdiden gerçek bir insana benziyor” diyen Marina, Marina, birlikte oldukları dönemde eski kocasının beş çocuğunu da evlat edinmişti.

Marina’nın eski kocası ise, kadının oğlunu baştan çıkardığını söyledi ve oğlunun daha önce hiç kız arkadaşı olmadığını iddia etti.

Marina, birlikte oldukları dönemde eski kocasının beş çocuğunu da evlat edinmişti.