Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünleri Kataloğu – 20 Ocak 2021

BİM 20 OCAK 2021 AKTÜEL KATALOGLARINA HAZIR MISINIZ?

BİM AKTÜEL YENİ İNDİRİMLERİ İLE BU HAFTA İNDİRİME GİRMEYE HAZIRLANIYOR.

ÜÇ SAYFADAN MEYDANA GELEN KATALOGLARI İLE DOLU DOLU BİR BROŞÜR SİZLERİ BEKLİYOR. İŞTE MERAK EDİLEN AKTÜEL DETAYLAR:

Bim aktüel 20 Ocak 2021 kataloglarında neler var? Bu hafta merak edilen ürünler neler? BİM bu hafta hangi ürünleri sunmaya hazırlanıyor? Bu ve bunun gibi pek çok sorunun yanıtı için sizlerleyiz.

Bim aktüel kataloglarının 20 Ocak 2021 tarihli tüm fırsatlarını tek tek inceleyelim.

BİM aktüel kataloglarının yeni hafta indirimleri üç sayfadan oluşuyor.

Her sayfada ayrı bir heyecan sunan Bim, 20 Ocak 2021 tarihli kataloğunu yine çok iyi hazırlamış görünüyor. Bim 22 Ocak 2020 Cuma tarihinde gelecekken son zamanlarda yaşadığımız pandemi şartları sebebiyle aktüel fırsatlarını cuma değil çarşamba sunmayı tercih ediyor. Bu yüzden BİM camlarında Cuma değil çarşamba kataloglarını görüyoruz. Peki hangi ürünler bu çarşamba Bim’de olacak?

İlk olarak beyaz eşyaları görüyoruz. Dijitsu Buzdolabı 1.599 TL ve Dijitsu Derin Dondurucu 1.399 TL olarak kataloglarda dikkatten kaçmıyor. Her iki ürün için de teslimatla alakalı kısım görselde ayrıca belirtildiği için o detaya hiç girmiyoruz. Ancak ürünler hakkında kısaca bir şeyler söyleyelim:

Her iki üründe de taksit avantajı, ürün kalitesi ve enerji sınıfı anlamında “pozitif” kısımlar çok fazla. Bu yüzden fiyat&performans açısından değerlendirmek gerekir. Bu değerlendirmeyi ise ürünleri satın almadığımız için şu an yapamıyor, ileri bir tarihe erteliyoruz.

Peki, başka ne var?

Bim 20 OCAK 2021‘de Dijitsu 32″ Uydu Alıcılı Ready Tv 1.199 TL olarak var. Bununla birlikte uzun süredir ısrarla istenen Keysmart Duvar Tipi Cam Davlumbaz 479 TL olarak var.

Çok uygun fiyatlara sahip fırsatlar sunan Bim’de bir de Arnica Blender Seti 189 TL olarak var. Ayrıca Bim’ce sunulan fırsatlar arasında Kumtel Dikey Isıtıcı 199 TL ve Heifer Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi 300 ml 199 TL olarak var.

Ek olarak Sterilo Sterilizasyon Kutusu 139 TL olarak da dikkat çekiyor. Bim aktüel kataloglarının 20 Ocak 2021 fırsatları bu şekilde sürüyor. Sizler kataloga bakabilir veya incelemeyi okumaya devam edebilirsiniz.

Bim 20 Ocak 2021 kataloglarının devamında mutfak ürünleri, tekstil ürünleri ve seyahat ürünleri yer alıyor.

Bunlar arasında ise en dikkat çekici ürünler şöyle: ABS Büyük Boy Valiz 109 TL, ABS Orta Boy Valiz 89,90 TL ve ABS Küçük Boy Valiz 85 TL. Şu sıralar çok fazla seyahat edemesek de ileriye yatırım anlamında bu ürünler çok uygun ve alınabilir. Oldukça kaliteli olan bu valizleri ise kaliteli bir tava izliyor.

Chef’s Granit Efektli Krep Tavası 26 cm 29,90 TL olarak geliyor. Narenciye Sıkacağı, Katlanır Yer Sofrası ve Borcam Kare Tepsi gibi mutfak ürünleri Bim’de yer almayı sürdürüyor. Ayrıca saklama kabında Paşabahçe Desenli Saklama Kabı, Yuvarlak Elek Süzgeç bulunuyor.

Dekorasyon ürünlerinde Desenli Seramik Saksı, Büyük Skulent Çeşitleri, ve Fanusta Dekoratif Çiçek bulunuyor. Oyuncaklarda ise Oyuncak Dondurma Arabası, Mini Maket Seti bulunuyor.

Fırsatlar arasında Çok Amaçlı Dolap 229 TL ve Lambader 199 TL olarak mobilya ürünleri arasında dikkat çekerken Kitaplıklı Çalışma Masası 199 TL’den Bim’de demonte olarak bulunuyor.

20 Ocak Bim aktüel kataloglarında kıyafetler, tekstil ürünleri de var. Bunlar: Kadın Pijama Takımı 37,90 TL, Kız-Erkek Çocuk Pijama Takımı 32,90 TL, Erkek Polo Yaka Sweatshirt 29,90 TL ve Kadife Yatak Örtüsü Seti 139 TL olarak ayrıca BİM’e geliyor.

Fırsat dünyasında halılar, çarşaflar ve bornoz da yer almakla birlikte tüm ürünleri yakın zamanda Bim’in resmi sitesi www.bim.com.tr‘de mutlaka inceleyin.

Ayrıca kataloglardan da görsel detaylara bakabilirsiniz. Şimdiden alışveriş listelerimiz hazır! Teşekkürler BİM!..

BONUS OLARAK…

BİM Aktüel Ürünler Katalogu – 19 Ocak 2021

BİM 19 OCAK 2021 AKTÜEL KATALOGLARI İLE SALI FIRSATLARI GÜN YÜZÜNDE! MERAKLA BEKLENEN BİM AKTÜEL SALI KATALOGLARINA AİT KATALOGLARIN VE KATALOGLARDA YER ALAN ÜRÜNLERİN İNCELEMESİNİ AKTARALIM.

MERAK EDİLEN DETAYLAR, TÜM DİĞER FIRSATLAR VE DAHASI İÇİN İŞTE BİM 19 OCAK İNCELEMESİ:

BİM Aktüel katalogları 19 Ocak 2021 tarihli yeni sayısında iki sayfadan oluşan ve içerisinde pek çok ürün bulunan kataloglarını sundu. Merak edilen ürünler arasında ise yok yok!

Hemen hemen her kesimin ilgisini çeken ürünlerin yanı sıra makyaj ürünlri, kişisel bakım ürünleri ve tekstil ürünleri Bim’e geliyor. Detaylar başlıyor:

BİM 19 Ocak 2021 kataloglarını bu hafta oldukça kısa ve net biçimde özetleyeceğiz. Haftanın önerilerinde Bim ilk olarak makyaj ürünleri ve kişisel bakım ürünleri sayfası sunmuş.

İçerisinde Urban Care saç bakım ürünlerinin yer aldığı bir grup sunan Bim ayrıca Oral B’den muhteşem iki ürün getiriyor. Şarjlı diş fırçaları hem size hem de çocuklarınıza Bim tarafından sunuluyor.

Bu ürünlere kısa bir parantez açmak gerekirse; Oral-B şarjlı diş fırçası ürünleri oldukça başarılı. Özellikle değişebilen başlıkları sayesinde inanılmaz kullanışlı. Şarjlı olması sebebiyle pil de gerektirmemesi çok başarılı! Bu ürün +1 yedek başlıklı Starter Pack modeli… Ekstra başlık içermesi artı bir özellik. Ancak daha fazla özellik istiyorsanız Oral-B ürünlerini bir kısa inceleyin. Bizce bu paket çok başarılı ve çok kullanışlı. Tavsiye edebiliriz.

Ayrıca çocuklar için gelen sürümü de çok başarılı. +1 yedek parçası olan ürün çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinmesi anlamında bizce katkıda bulunabilecek bir ürün.

Detayları Oral-B’den ve Bim’den öğrenebilirsiniz. Bunların yanında Colgate ağız bakım suyu ve Colgate diş macunu da Bim’de uygun fiyatlı olarak satılıyor.

Fırsatların devamında Gliss markalı krem, Molped hijyenik ped, LePetit Marsellais duş jeli de sizlerle. Bim aktüel kataloglarında kokusu ile ve kalıcılığı ile başarılı olan Slazenger deodorant erkek ürünleri de indirimde!

Mavisi ve yeşili bulunan ürünler çok başarılı! Ayrıca kadife ürünler de sunan Bim 19 Ocak kataloglarında makyaj organizerleri, maskeler ve kremler ayrıca satışta!

Haftanın önerileri ikinci sayfasında pek çok tekstil ürünü sunacak olan Bim aktüel salı; bebek tulumu, çoraplar, iç çamaşırlarında da büyük fırsatlar sunacak. Bu hafta laf ıçok uzatmadan görselleri interaktif biçimde aktaralım.

Bim aktüel kataloglarını 19 Ocak 2021 tarihi ile detaylıca görelim. Hemen ardından ise www.bim.com.tr‘den ürünleri teyit edip alışveriş listelerimizi şimdiden hazır edelim!