Gündem

Kısıtlamalar geri mi geliyor? Bakan Koca açıkladı

Sağlık Bakanlı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.

Bakan Koca’nın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

“Tedbirlere dikkatin azaldığını üzülerek gördük. En az 2 doz aşı olmadan ve üzerinden belirli bir süre geçmeden bağışıklık elde edilemiyor. Birinci önceliğimiz, tüm vatandaşlarımızın sorumluluk alarak, sorumlu birey olarak tedbirlerini alması ve aşı olarak topluma karşı ödevini yerine getirmesidir.

KISITLAMA GERİ Mİ GELİYOR?

Kısıtlama günlerine geri dönmeyi istemiyoruz. Buna mecbur kalacağımız bir durum şu an için yok ama bu olmayacak anlamına gelmiyor.

“AKTİF VAKALARIN YÜZDE 87’Sİ AŞISI TAMAMLANMAMIŞ KİŞİLER”

Aşıyla bağışıklık elde edene kadar tedbirlere uymak zorundayız. Aşılar en çok risk grubundaki vatandaşlarımız için önemli. Sevdiklerimizi korumak için aşı olmamız şart. Sevdiklerimizi riske atacak durumda değiliz. Şu an aktif vakalarımızın yaklaşık yüzde 87’si aşısı tamamlanmamış kişiler. Hastanede yatan hastalarımızın yüzde 95’i aşısı tamamlanmamış kişiler.

BAKAN KOCA’DAN DAVET

50 yaş üzeri vatandaşlarımızın 3. doz aşı olmalarını sağlayan programı başlattık. 50 yaş üzerine 3. doz aşı olması gereken 9 milyona yakın vatandaşımız aşı olmayı bekliyor. Bu vatandaşlarımızı bir an evvel 3. doz aşılarını olmaya davet ediyorum.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 30 Temmuz 2021

Bim 30 Temmuz 2021 aktüel ürün katalogları indirim listelerinde bulunan veiçeriği-kalitesi ile dikkat çeken Stanley 470 ml termos uygun fiyatıyla sizlerle olacak.

Bu ürünün ardından ise bebek ürünleri haftaya damga vurmaya başlayacak. Bim aktüelleri arasında en güzel ürünlere sahip bebek ürünleri grubunda ilk olarak bebek saç tıraş makinesi sizlerle.

İncelemeye takılan diğer bir üründe titreşimli diş kaşıyıcı da Bim aktüel kataloglarında sizlerle. Bebek nevresim takımı, anne yanı bebek yatağı ve bebek müslin bez satacak olan Bim, bebek figürlü yastıklar, elbiseler, şapkalar ve pijamalar da sunacak.

Wee markalı olarak gelen biberon fırçası, bebek güvenlik ürünleri ve cam biberon da sizlerle olacakken 2li emzin de Wee kalitesi Bim ucuzluğu ile sizlerle olacak.

Plastik ürünler arasında su kovası, maşrapa, çocuk küveti ve çamaşr sepeti ürünleri katlanabilir olarak Bim’de yerini alacak.

Diş kaşıyıcı eldiven, bebek dönence kiti ve çıngıraklı amigurumi kiti de sizlerle olacak.

Bim aktüel kataloğu 30 Temmuz 2021 Cuma fırsatları bebek ürünlerinin yanı sıra oyuncaklarla da sizlerle olacak.

Son sayfada Rookie bigtool scooter ile başlayan fırsatlar havuzlu toplu kaydırak, Pilsan yürüme arkadaşı, uzaktan kumanda, oyun topları, bul tak oyuncaklar, haydi konuşalım kartları, boyama kitapları, inşaat araçları seti, ipe dizme oyunu ve playmat yer karosu sizlerle olacak.

Dahasının ve fazlasının da yer aldığı 30 Temmuz 2021 Cuma Bim kataloğunda bulunan diğer detayları bim. com. tr’den görebilirsiniz.

En yakın Bim’den de ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bol indirimli günler dileriz.