Gündem

İrem Derici’den kendisine ‘çirkin’ diyen takipçisine küfürlü yanıt

Şarkıcı İrem Derici, “Bebek’te İrem Derici’yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin” diyen takipçisine küfürlü bir yanıt verdi.

Son günlerde Demet Akalın ile yaşadığı polemiğin tatlıya bağlanmasıyla gündemde olan İrem Derici, bu kez kendisine çirkin diyen bir takipçisine verdiği yanıtla magazin gündemine bomba gibi düştü. Tüm bunlarından ardından tweeti atan kişi özür diledi. Ünlü şarkıcı, özür mesajına da cevap verdi.

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, Twitter üzerinden verdiği yanıtla sosyal medyada gündem oldu.

SÖYLENDİĞİ GİBİ ÇİRKİN DEĞİL, DAHA ÇİRKİN’

Birkaç gündür Kapadokya’da tatilin tadını çıkaran ünlü şarkıcı için bir Twitter kullanıcısı “Bebek’te İrem Derici’yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin” şeklinde tweet attı.

İREM’DEN ŞAŞIRTAN CEVAP

Bu yoruma kayıtsız kalmayan İrem Derici, küfürlü bir yanıt verdi. Ünlü isim, paylaşımında; “.. salağı 4 gündür Kapadokya’dayım ben” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine bazı takipçileri Derici’nin üslubunu eleştirirken bazıları da 34 yaşındaki ünlü şarkıcıya destek yorumları yaptı. İşte İrem Derici için atılan o tweet’ler…

YORUM YAĞDI

“Bir kadına asla çirkin demeyeceksin. Yazılı olmayan bir kuraldır bu”

“İrem Hanım bence harikulade güzelsiniz”

“Birine çirkin dediğiniz de elinize ne geçiyor çok merak ediyorum”

“Boyabatlı olmama gurur duymama sebep olan İrem Derici. Çat diye söylüyor lafı”

“Sendeki şu alttan almama ve her insan gibi sosyal medyayı özgürce kullanmana hayranım”