Aktüel Ürünler

Hakmar Aktüel Ürünleri – 1 Temmuz 2021

Hakmar 1 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı.

İşte aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki ayrıntılı bilgiler!

Hakmar 1 Temmuz 2021 Perşembe günü satışa sunulacak aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı.

Bu ürünler sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacağından Hakmar mağazalarını 1 Temmuz günü ziyaret ederek bu ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Yazımızın devamını inceleyerek bu ürünlerin ayrıntılı özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hakmar 1 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında çeşitli oyuncaklar, kapri çeşitleri, koltuk örtüsü, kulaklık ve çeşitli mutfak araç gereçleri yer almaktadır.

Hakmar 1 Temmuz 2021 Perşembe günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler arasındaki kulaklık, vantilatör, yemek takımı, döküm kek kalıbı ve güveç tenceresi mutfak araç gereçlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Hakmar mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan koltuk örtüsü, şort ve kapri çeşitleri, alez çeşitlerini de aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Yaz tatilinin gelmesi ve çocuklarınızın oyun ve arkadaşa daha çok ihtiyaç duyduğu şu zamanlarda çocuklarınızı sevindirebileceğiniz çeşitli oyuncakları Hakmar marketlerinden satın alabilirsiniz.

BONUS: BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 2 Temmuz 2021

BİM 2 TEMMUZ 2021 AKTÜEL KATALOGLARI HEM EL BROŞÜRÜ HEM CAM BROŞÜRÜ İLE RESMEN AÇILANDI. BİM AKTÜEL KATALOGLARININ 66 FARKLI ÜRÜNÜ SUNDUĞU YENİ İNDİRİM DÜNYASINA DAHA YAKINDAN BAKMAK, İNDİRİMLERİ VE FIRSATLARI GÖRMEK İÇİN ACELE EDİN!

Bim 2 Temmuz 2021 aktüel ürün katalogları daha önceki haftalar gibi bu hafta Cuma günü sizlerle olacak. Yeni katalogların gerek mağaza camlarında gerekse el ilanlarında yer almasıyla birlikte sıcak fırsatlar yeniden alevlenecek. 3 farklı sayfada 66 farklı fiyat etiketinin yer aldığı Bim aktüel kataloglarının tüm detay ve incelemesi, katalog görselleri, aktüel tablosu sizlerle. İşte merak edilen her şey:

Bim aktüel katalogları olarak bilinen her cuma sizlerle olan bu haftanın kampanyalarında akıllara takılan tüm sorulara yanıt veriyoruz. Bim’de bu hafta ne var? Sorusunun ve diğer sorularınızın yanıtları için öncelikle sorularımızı kesinleştirelim:

Bim Aktüel 2 Temmuz 2021 hangi tarihler arasında geçerli olacak?

2 Temmuz 2021 Bim Aktüel hangi kampanyaları sunacak?

Bim 2 Temmuz 2021 ürünleri gerçekten ucuz mu?

Bim aktüel kataloğu görselleri neler olacak? İndirimler hangi reyonlarda ve ürün gruplarında yer alacak?

Bim’de bu hafta vitrin ürünü ne olacak? İşte tüm bu soruların yanıtı niteliğinde kısa inceleme, katalog detayı ve aktüel tablo sizlerle!

Bim aktüel 2 Temmuz 2021 kataloglarının sunacağı 66 farklı ürünü de burada anlatmamız imkansız. Ancak genel hatlarıyla bazı ürünleri incelememiz ve özellikle çok fazla talep edilen bazı ürünleri daha detaylı incelediğimiz bu fırsat detayına yakından bakalım. İlk olarak vitrine bakalım. Bu sefer istenen oluyor! Bim aktüel beyaz cam ankastre set getiriyor!.. İçerisinde cam davlumbaz, cam ankastre ocak ve ankastre fırın bulunan bu set ücretsiz kurulum avantajıyla geliyor.

Kumtel’den gelen ürün ayrıca 2 yıl Kumtel güvencesine de sahip oluyor. Pek çok kişinin beyaz ankastre set beklediğini bilen Bim yine doğru seçimi yaparak müşterisini sevindiriyor. Haftanın 2 Temmuz 2021 Bim aktüel katalog ürününün diğerinde Tefal’den gelen buharlı ütü dikkat çekiyor.

2400W gücündeki ürün oldukça kaliteli ve kullanışlı. Tercih edilebilir olan bu ürünü değerlendirmek gerek… Corby’den gelen CX014 drone ürünü de haftaya damga vuruyor. Elektronik ürünlerin dikkat çekici fırsatını PoloSmart akılı saat ve şarjlı el süpürgesi takip ediyor.

02.07.2021 Bim aktüel kataloğu olarak bildiğimiz yeni hafta indirim broşürlerinin sunduğu tarih aralığı bulunmuyor.

Ancak Bim’in genel uygulamasına baktığımızda 10 yılı aşkın süredir fırsatla0rın 1 hafta sürdüğü anlaşılıyor.

Bu yüzden 2 Temmuz Bim kataloğu 02.07.2021 Cuma sabahından 8 Temmuz 2021 perşembe akşamına dek (08.07.2021 bu tarih dahil) stoklar el verdiğince aktüel raflarda yer alıyor. Ancak acele etmekte fayda var, stoklar hızlı tükeniyor.

2 Temmuz 2021 Bim kataloğunun sunduğu avantajlar sadece elektronik ve beyaz eşyadan ibaret değil. Mutfak ve züccaciye ürünleri de raflarda yer ediniyor.

Kütahya Porselen’den gelen 51 parça rolyefli ve pileli porselen yemek takımı 2 farklı desen seçeneği ile muh-te-şem bir fiyatla satışa çıkıyor.

Bim çeyiz ürünleri kapsamında düşünmeden alınabilir güzellikte olduğunu düşündüğümüz bu ürünü Hisar Oprima’dan çelik tencere seti, granit tencere seti ve 30 parça çgb takımı takip ediyor. Şıklıkta sınır tanımayan ürünleri Bim aktüel indirimi ile satın almak gerçekten ayrıcalık…

Züccaciye ürünlerinde manuel rondolar, kahve bardakları, saklama kabı setleri ve çeşitli servis gereçleri takip ediyor. Ayrıca dekorasyon ürünlerinde yapay çiçekler ve duvar rafı da sunulan aktüel ürünler kataloğunda oyuncaklar da unutulmuyor.

Dahası da var ancak bunun için aktüel tabloya veya aktüel kataloglara bakmanız daha doğru olacaktır. Bunun için ise sayfa devamını takip edebilirsiniz. Tüm fırsatları Bim’den teyit etmeyi ihmal etmeyiniz. Dahası ve fazlası bim resmi adresi olan bim. com. tr’de!

İndirim haberlerimizin sonuna geldik. Yeni hafta kataloğu olan Bim 9 Temmuz 2021 aktüel ürünler kataloğunda görüşene dek, hoşça kalın. (Kaynak:BimMağazaları)