Aktüel Ürünler

6 Temmuz 2021’e Kadar Satılacak Aktüel Ürünler

ŞOK 30 HAZİRAN 2021 KATALOĞU İNTERNETTE İLK KEZ SİZLERLE! ŞOK AKTÜEL KATALOGLARININ YENİ ÇARŞAMBA FIRSATLARI SAYFASINDA SUNULAN HARİKA İNDİRİMLER VE KAMPANYALARI ELE ALIYORUZ. ÜÇ SAYFALIK DEV ŞOK KATALOĞUNUN 30 HAZİRAN SAYISI İLE TEMMUZ’A GÖZ KIRPALIM, BAŞLIYORUZ:

ŞOK 30 Haziran 2021 aktüel ürünleri 3 sayfadan meydana gelen içerisinde 67 farklı ürünü barındıran katalogdan meydana geliyor. Mobilyadan gıdaya kadar geniş yelpazede servis edilen Şok aktüel kataloğunda tüm merak edilen detaylar yanıt buluyor. İşte fırsatlar ve kampanyalar!

Şok 30 Haziran çarşamba günü sunacağı indirim listelerini açıkladı. Şok camları ve çeşitli şehir billboardlarında reklamlarından gördüğümüz fırsatları sizler için inceliyoruz. Aman Kaçırma sloganıyla gelecek olan Şok katalog ürünleri hem Şok hem de Cepte Şok olmak üzere iki farklı şekilde satılacak.

Cepte Şok uygulamasını veya resmi web sitesini kullanarak da Şok 30 Haziran 2021 katalog ürünlerini alabiliyorsunuz. Bu bilginin ardından gelelim fırsat kataloğuna… İlk ürün grubuna girmeden hemen önce 2779,00 TL’den gelen Philips markalo 43PFS5505 uydu alıcılı Full hd led tv’yi anlatmadan geçmeyelim.

Pixel Plus HD teknolojisiyle gelen üründe 2 yıl Philips Türkiye garantisi var. Ek olarak ücretsiz kargoyla satılacak olan üründe 43 inç ekran bulunuyor. Yaklaşık 108cm olan ekran Full HD panele sahip. TV ihtiyacı olanların değerlendirebileceği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Bu ürünün ardından sayfanın temasını oluşturan mobilya ürünleriyle 30 Haziran 2021 Şok kataloğunu anlatmaya devam ediyoruz. 18mm kalınlığı ile dikkat çeken şık bir TV ünitesi satacak olan Şok’ta bu ürün 349,00 TL’den geliyor.

Özenle seçilmiş deseniyle hem kullanışlı hem şık hem de ucuz olan bu ürünü Ada İkili Koltuk takip ediyor.

2 yıl garabtili olan ürün silinebilir soho dokuma kumaş bulunuyor. Son zamanlarda trend olan Asur kanape çekyat da Şok aktüel 30 Haziran 2021 kataloğuna geliyor.

Yaz aylarının rahat mobilyası Anka askılı bahçe salıncağı da sunacak olan Şok markette 3 kişilik yatarlı salıncak da yer alıyor. Ek olarak rattan masa takımı ve metal oturma grubu da Şok Market 30 Haziran 2021 kataloğunda sunuluyor.

30 Haziran 2021 Şok kataloğunda aktüel fırsatlar ve kampanyalar devam ediyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olan Şok’ta bu hafta yine züccaciye ürünleri sizlerle oluyor.

İçerisinde ev elektroniği, saklama kabı, cam ürünler, giyim eşyaları ve nicesi bulunan ikinci sayfada yer alan ürünlerde de hem Şok hem de Cepte Şok satın alma seçenekleriyle geliyor. Yani ister siz Şok’a gidin ister Şok size gelsin! Aman Kaçırma’yın yeter. Peki ürünlerde neler var? Kiwi KHN 4440 blender set var. Aynı sayfada Rubenis vantilatör de var. Paşabahçeden cam ürünler, LAV’dan cam bardaklar var.

Fırın eldiveni, tutaç, pazar çantası dahi bu hafta Şok’ta var! %100 gıdaya uygun silikondan imal edilmiş ürünler sunan Şok’ta döküm kek kalıpları da var.

Şok aktüel kataloğunda ne alırsan 5 TL olan pastacı ürünleri de var. Gezer kalitesiyle gelen terlikler, ev teksitli ürünleri de sunan market son sayfasında da gıda ve temizlik ürünleri ile fırsatlarını detaylandırıyor.

Aktüel Ürünler olarak ele aldığımız şok 30 haziran kataloğunun ise son satın alma tarihi stoklar da el verirse 6 Temmuz 2021 olarak belirtiliyor. Siz de 30 Haziran ile 6 Temmuz arasında ister Şok’tan ister cepte Şok’tan ürünleri talep edebilirsiniz.

Dahası, fazlası ve tüm stok detayı ve diğer detaylar için resmi baglantı sokmarket. com. tr ‘yi ziyaret edin. Bol indirimli günler dileriz.(Kaynak:ŞOK Market)