Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Katalogu – 5 Ocak 2021

BİM 5 OCAK 2021 AKTÜEL KATALOGLARI İLE SALI İNDİRİMLERİ NİHAYET KESİNLEŞTİ. BİM AKTÜEL SALI OLARAK BİLDİĞİMİZ BU İNDİRİMLİ ÜRÜN KATALOGLARINDA BULUNAN MUHTEŞEM KAMPANYALARDA ÇOK ÖZEL FIRSATLAR VE DETAYLAR VAR. BAŞLIYORUZ:

Bim aktüel 5 Ocak 2021 kataloglarında merak edilen detaylar ortaya çıktı. Salı günlerinin değişmez adresi haline gelen Bim’de çok özel fırsatlar ve muhteşem indirimler müşterisini bekliyor.

Peki neler Bim 5 Ocak kataloğuna gelecek? İşte o detaylar hakkında kısa bir inceleme haberi hazırladık.

Bim 5 Ocak 2021 aktüel ürün katalogları haftanın önerileri sayfalarını resmen duyurdu. www.bim.com.tr‘den edinilen bilgiler ışığında bu hafta salı günü iki muhteşem sayfa ile ürünler indirime hazır olduğu vurgulandı. Peki neler var? İşte merak edilen ürün detayları: Öncelikle son zamanlarda artan fiyatları ile tepki toplayan ayçiçek yağı Bim’de indirime giriyor. Üstelik oldukça iyi bir indirim! 4lt Kırlangıç ayçiçek yağı ürünü 47,90 TL fiyatı ile Bim’e geliyor.

Benzer şekilde artan fiyatı ile tepki toplayan diğer bir ürün grubu olan tereyağı ise yine Bim’de indirime giriyor. Torku 1kg geleneksel tereyağı ürünü 46,90 TL fiyatı ile kapış kapış satılmaya hazırlanıyor. Her iki üründe de piyasaya oranla çok iyi fiyat sunan Bim’e öncelikle teşekkür ediyoruz.

Sayfa daha özel fırsatlar ile devam ediyor. Beşler nostarji dana kangal sucuk 300gr ürününde 18,90 TL fiyat sunacak olan Bim aktüel; Amasya Et dana kavurma 250gr ürünü 18,90 TL’ye, Amasya Et yemeklik pastırma 200gr ürününü ise 16,90 TL’ye getiriyor. Peysan 450gr dilimli koyn/keçi klastik beyaz peynir ise 25,90 TL’den sizlerle buluşuyor. 5,95 TL fiyatı ile 210gr Pınar uzun Hindi sosis ve Polonez 110gr Hindi parça salam 3,50 TL olarak geliyor.

Polonez hindi jambon ürünü de 2,75 TL fiyatı ile bu hafta Bim aktüel 5 Ocak 2021 kataloglarında bulunuyor. Dondurulmuş ürünler de satacak olan Bim; karides, somon gibi ürünleri getiriyor.

Ayrıca küp soğan, Protein&Vitamin ürünleri de sunuyor. Bim 5 Ocak 2021 aktüel kataloglarının ilk sayfası bu şekilde iken diğer sayfasında neler var, ona bakalım.

Bim aktüel 5 Ocak 2021 kataloglarında ikinci sayfada harika fırsatlar sunuyor. Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde pek çok üründe harika fiyat Bim’de yer alıyor.

Bim aktüel katalogları salı günü itibarıyla ilk olarak AVON fırsatları sunuyor. Parfüm Edt. Kadın Secret Attitude 50ml ürünü bu hafta Bim’de 17,90 TL’den sizlerle buluşuyor.

Diğer avantajlı üründe Deodorant erkek 75ml 8,95 TL’den geliyor. Ayrıca saç ve vücut şampuanı erkek (adaçayı ve sandal ağacı) 250ml ürünü 5,95 TL’den alıcı bekliyor. Duş jeli ürünleri, sıvı el sabunu ürünleri, şampuanlar, saç bakım kremleri ve tırnak bakım setleri bu hafta BİM 5 Ocak 2021 katalogları ile dikkat çekiyor.

Maybelline markalı olarak gelen maskara, fondöten süngeri gibi ürünler de satacak olan Bim; Bellinno mega havlu 10,90 TL’den alıcı bekliyor.

Pofu tuvalet kağıdı, kağıt mendil, masaj aleti, küpeler, tokalar ve çamaşır suları da bu hafta kataloglarında bulunan ürünler olarak dikkat çekiyor. Bim aktüel 5 Ocak 2021 kataloglarını inceledik. Dahası, detayı ve fazlası için www.bim.com.tr‘den bilgi almanızı tavsiye ederiz.