Aktüel Ürünler

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu – 10 Haziran 2021

A101 10 HAZİRAN 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA FIRSATLAR GÜNDEMİ BELİRLEMEYE BAŞLADI. A101 AKTÜEL KATALOGLARINDA YER ALAN ÜRÜNLERİ DETAYLICA ELE ALDIĞIMIZ, BU PERŞEMBE GELECEK OLAN FIRSATLARI ANLATTIĞIMIZ İNCELEMEMİZ BAŞLIYOR…

A101 10 Haziran 2021 kataloğunda neler var? Bu hafta A101 aktüel kataloğu hangi kampanyaları sunacak? A101’e bu hafta ne gelece? Gibi akılları meşgul eden soruların yanıtını tam anlamıyla hazırladık. İçerisinde pek çok indirimin yer aldığı A101 kataloglarını liste ile görebilir, metni okuyabilir veya görseller ile fırsatları inceleyebilirsiniz:

A101 aktüel, hem elektronikte hem züccaciyede hem ev tekstilinde hem de deniz-plaj ürünlerinde önemli indirimlere imza atıyor. İçerisinde pek çok yeni fırsatın yer aldığı bir A101 klasiği haline gelmiş olan Haziran katalogları 2021 senesinde de aynı şekilde fırsatlarını sunuyor.

A101 10 Haziran 2021 perşembe günü sunulması beklenen fırsatlarda ilk olarak elektronik ürünleri görüyor olacağız. İçerisinde 65 inç, 55 inç ve 49 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu ve 2 farklı markada ürün sunacak olan A101; ürün özellikleri ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Bir süredir bazı A101 takipçilerinin istemleri haline gelen yazıcı ürününde de Epson markalı bir yazıcı sunulmuş görünüyor. Fırsat ürünlerinin Piranha markalı tablet ve bazı elektronik ürünlerle dolu olduğunu da ayrıca belirtmeliyiz ki bu Piranha ürünleri fiyatları itibarıyla gayet iyi görünüyor.

Beyaz eşya ürünlerinde de A101 aktüel fırsatları sunacak olan 10 Haziran kataloğu içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi yer alıyor.

Ek olarak ev elektroniği de satacak olan market, elektrikli süpürge, cezve, saç kesme makinesi, saç kurutma makinesi, yüz temizleme cihazı da yer alıyor.

Fırsatlarıyla ses getiren market; tüm bu elektronik ürünlerin yanı sıra züccaciye ürünlerinde de kampanyalara imza atıyor.

İçerisinde tabaklar, tavalar, saklama kabı ürünleri bulunan katalogda hobi ürünleriyle deniz-plaj ürünleri de bulunacak.

Aktüel kataloğu içerisinde Bestway markalı ürünlerin yoğun bir şekilde bulunduğu fırsatlar dünyasında deniz-plaj ürünleri gerçekten büyük bir yer kaplayacak.

Sizler için derlediğimiz ve incelediğimiz A101 fırsatlarına ait bir listeyi sunalım. Ardından ise 10 Haziran 2021 A101 kataloğunu görelim.

A101, sunulan indirimleri müşterisine ulaştıran ülkemizin en önemli zincir marketlerinin başında yer alıyor.

10 Haziran 2021 A101 kataloğunda bulunan fırsatlar tüketici için harika indirimlere gebe bir kampanya dünyası sunuyor.

Bu indirimlerin neler olduğu hususunda listeyi sizlere aktaralım.

Aktüel Ürünler olarak en detaylı incelemelere imza atıyoruz. Ardından ise kampanya kataloglarını sunalım.

İşte A101 10 haziran 2021 detayları…

Toshiba 65″ Ultra HD Smart Led Tv
HI-LEVEL 55″ Ultra HD Android Smart Led Tv
HI-LEVEL 49″ Ultra HD Android Smart Led Tv
Epson Ecotank Yazıcı

Piranha Ürünleri:
Piranha 8″ Tablet
Piranha Akıllı Saat
Piranha Bluetooth Kulaklık
Piranha Full HD PC Kamera
Piranha El Fanı Çeşitleri

WD 1 TB Harici Disk
SEG Beyaz Eşya Ürünleri:
SEG 9 Kg 15 Programlı Çamaşır Makinesi
SEG 4 Programlı Bulaşık Makinesi
SEG No-Frost Buzdolabı
Samsung Cyclone Süpürge
Kiwi Elektrikli Cezve

Aprilla Ürünleri:
Aprilla Saç Kesme Makinesi
Aprilla Saç Kurutma Makinesi
Aprilla Sonic Yüz Temizleyici
Kanatlı Kurutmalık ve Ütü Masası
6 Çekmeceli Saklama Dolabı

Züccaciye Ürünleri
Luminarc Ürünleri
Pavillo 2 Kişilik Plaj Çadırı
Dijital Baskılı Çocuk Deniz Şortu
Juno ABS Valiz Çeşitleri
Bestway Deniz ve Plaj Ürünleri
Triathlon Tam Yüz Maske Şnorkel
Plaj Şemsiyesi ve Plaj Havlusu

ve çok daha fazla A101 10 HAZİRAN 2021 Katalog ürünü…