Aktüel Ürünler

8 Haziran’a Kadar Satılacak Aktüel Ürünler

ŞOK 2 HAZİRAN 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA İNDİRİMLİ LİSTELER YAYINLANDI. BU HAFTA GELECEK OLAN KAMPANYALI ÜRÜNLER ARASINDA ŞOK AKTÜEL BÜYÜK ÜRÜNLER VE FIRSATLAR SUNUYOR.

2 Haziran 2021 Şok aktüel kataloglarında bu hafta hangi ürünler indirime giriyor? Haftanın merak edilen katalogları neler olacak? Şok aktüel 2 Haziran Çarşamba mı çıkacak? Cepte Şok’tan aktüel ürün alınabilecek mi? Soru çok, ancak yanıt da çok… Tüm detaylar ve yanıtları sizler için hazırladık. İşte merak edilen indirimli listeler ve o kataloglar:

Şok aktüel, yıllar boyunca farklı sloganlarla indirimlerini sundu. Şimdi ise Aman Kaçırma sloganıyla fırsatlarını takipçilerine sunuyor. Peki ne var bu kataloglarda ve ne zaman başlıyor? Dört sayfadan meydana gelen Şok aktüel katalogları 2 Haziran 2021 günü başlayıp 8 Haziran 2021 gününe dek sizlerle oluyor. Bu kataloglar içerisinde iki sayfa konsept dışı aktüel ürün yer alırken 2 sayfada gıda ve temizlik ürünleri sunuluyor.

İlk olarak Alpina markalı olarak sunulan 3lü cam ankastre set ürünü ücretsiz kurulum avantajı ve A sınıfı enerji tüketimiyle 2 yıl garantili olarak geliyor. İçerisinde ankastre fırın, ankastre cam ocak ve ankastre davlumbaz bulunan üründe fiyat da oldukça makul.

Bir başka ŞOK edecek üründe su arıtma cihazı var. Bazı marketler tarafından da kataloglarında yer bulan bu ürün Şok’ta NFS FDA BELGELİ olarak geliyor. Avrupa standartlarında belgeli bu ürün 1 sınıf su arıtma cihazı olarak nitelendiriliyor. Üstelik 1000 stok adetine sahip ürün 2 yıl da garantili sunulmuş.

Zaman zaman Şok aktüel kataloglarında gördüğümüz Alpina Inox Aspiratör bu hafta yine ayrıca sizlerle buluşuyor. Bir diğer indirimli üründe ise her eve lazım olan Wenken Büyük Mikser Kurutma ve Doğrayıcı bulunuyor. Stok adetleri katalog görselinde ve sokmarket.com.tr’de ayrıca belirtildiğinden inceleme metnimize dahil etmiyoruz.

Lütfen stokları resmi bağlantılardan ve kataloglardan kontrol ediniz. Bu bilgiyi de aktardıktan sonra diğer bir sayfada bulunan mobilya ürünlerine değinmek istiyoruz. Kobalt 3 Kişilik Koltuk satacak olan Şok; bu ürün için SOHO yıkanabilir dokuma kumaş detayı sunuyor.

Ücretsiz kargoyla teslimatının yazıldığı ürünü şık bir 3’lü Zigon Sehpa Takımı takip ediyor. Bitmeyen fırsatlar 2 Haziran 2021 Şok kataloglarında devam ediyor.

ŞOK, her daim kaliteli ürünleri ucuza satıyor. Şok’un yeter de artar dediği iki sayfada da bu motto var.

2 Haziran 2021 aktüel şok kataloğunda Mintax, Arial, Gliss, Bingo ve Nivea ürünleri dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca Euro 2020’ye özel hediyeler içeren Coca Cola şekersiz 4×1 litre ürünü de Şok’ta uygun fiyata satılıyor.

Dondurma, mısır konservesi ve enerji içeceğinin de yer aldığı bu indirim listelerinde son olarak ise 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimiyle Cif Krem 1500 ml sizlerle oluyor.

Dahası ve fazlasının da yer aldığı listeleri ve broşürleri resmi bağlantıları kontrol ederek görebilirsiniz.(Kaynak:sokmarket.com)