Gündem

Ziraat Bankası 88.000 TL’den 110 m2 Daireyi satışa sundu

Ziraat Bankası gayrimenkul satışları kapsamında 88.000 TL’ye daire, 97.000 TL’ye araba satıyor.

Ev ve araba almak isteyenler başvurularını önümüzdeki günlerde yapacaklar.

Ziraat Bankası; Banka Gayrimenkulleri satışları kapsamında iki yeni duyuru yayımladı.

Birinci duyuruda banka Ankara’da 110 metrekare büyüklüğünde bir daireyi satışa çıkardığını ilan etti. Bankanın araç satış ilanında ise 2013 model Ford Fluence marka aracın satışının yapılacağı duyuruldu.

ANKARA’DA 110 M2 BÜYÜKLÜĞÜNDE 2+1 DAİRE 88.000 TL’YE SATILIYOR

Ziraat Bankası, Ankara’nın Beypazarı İlçesi Ayvaşık Mahallesinde yer alan binadaki kendisine ait olan daireyi satacağını duyurdu.

Satışa çıkarılan daireye dair özellikleri ilan eden Ziraat Bankası evin 2+1 şeklinde olduğunu duyurdu. Konutun krediye uygun olduğunu ilan eden banka konutun boş konumda olduğunu bildirdi.

Banka konut satışı için başlangıç bedeli olarak 88.000 TL belirledi. Evi almak isteyenler 88.000 TL teklif vererek konutu satın alabilirler. Ayrıca başka teklif olması durumunda son teklifin üzerinde 1.000 TL eklenerek yeni teklif sunulabilir.

ZİRAAT BANKASI’NDAN 2013 MODEL FORD MARKA ARAÇ SATIŞI

Ziraat Bankası’nın ikinci gayrimenkul satış ilanı Ford marka bir binek otomobil için oldu. Kendi sitesinden bir duyuru yayımlayan Ziraat Bankası satışı yapılacak araca dair bilgi verdi. Aracın Antalya’da bulunduğunu bildiren Ziraat Bankası aracın markasının Ford, modelinin ise FLUENCE JOY 1.5 DCI olarak açıkladı. Dizel olan araç manuel vites.

Ziraat Bankası araç satışlarına dair yapmış olduğu açıklamasında aracın 97.000 TL muhammen bedel ile satılacağını açıkladı. Araca teklif verecekler ilk olarak 97.000 TL teklif verebilirler. Araca ilk teklifin dışında 500 TL fiyat artırımı ile yeni teklif sunulabilir.

Aracı görmek isteyenler bankanın web sitesinden otomobilin Antalya’nın hangi şubesinde olduğunu öğrenebilirler mesai saatleri içinde şubeye giderek aracı inceleyebilirler.

Daire ihalesinin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz