Gündem

Ziraat Bankası 5 Bin TL Peşinat, Aylık 766 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak

Ziraat Bankası gayrimenkul satışı için yeni ilanlar yayımlandı. Sadece 5 bin TL peşinatla ev sahibi olma imkanı sunan Ziraat Bankası müstakil ev satışı, apartman dairesi, arsa ve dükkan satışı yapıyor

Bankadan satılık ev almak isteyen kişiler için Ziraat Bankası yeni satılık gayirmenkuller ilanlarını duyurdu. Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları için yeni fırsatlar sunulurken bu evlerden almak isteyen kişilere aynı zamanda 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlanıyor.

Ziraat Bankası’ndan satılık köy evleri, müstakil ev, arsa ve dükkan ilanları en çok piyasa fiyatının çok daha altında yer alan satış fiyatları ile dikkat çekiyor. Konut fiyatlarının her geçen gün biraz daha pahallandığı bu dönemde artan konut stokunu elinden çıkarmak zorunda olan Ziraat Bankası hem çok düşük fiyatlar sunuyor hem de makul ödeme koşulları sunuyor.

ZİRAAT BANKASI 3 KATLI KAGİR EVİ SADECE 50 BİN LİRAYA SATIYOR!

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları yenilendi. Yenilenen ilanlarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan binlerce taşınmaz satışa sunulurken en çok müstakil ev ilanları apartman dairesi ve arsa ilanları dikkat çekti.

Ordu’nun Çatalpınar ilçesinde yer alan 214 metrekare büyüklüğe sahip olan 3 katlı kagir ev için belirlenen satış fiyatı 50 bin 400 TL olarak duyuruldu.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ PAKETİ İLE SADECE 5 BİN TL PEŞİNAT ÖDEYENLER EV SAHİBİ OLACAK!

Satışa sunulan konutlar için farklı fiyat seçenekleri sunulurken Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarının arasında yer alan 50 bin liralık evi almak için konut kredisi kullanan kişilerin sadece yüzde 10 peşinat ödeyecekler.

5 bin lira peşinat ödeyen kişiler kalan 45 bin liralık tutar için 120 ay vadeli konut kredisi çekmeleri durumunda aylık 766,19 TL taksit ödeyecekler.