Gündem

Yetişen Alacak: 40 Bin Liraya 130 M2 Müstakil Ev

Yükselen konut fiyatları sonrasında ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler bankalardan satılık gayrimenkul ilanları için araştırmalarını arttırdı. İş Bankası satılık daire, müstakil ev, arsa ilanları!
Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası Eylül ayının sonuna özel olarak satışa çıkardığı taşınmazlar için vermiş olduğu ilanları güncelledi.

Pandemi sonrasında cep yakan konut fiyatları nedeniyle dar gelirli vatandaşlar ev alamaz duruma gelirken bankalardan satılık gayrimenkuller fiyatları ile dikkat çekti.

Piyasa fiyatının dörtte biri fiyatına satılan icradan satılık konutlar nedeniyle vatandaş vicdanı ile cüzdanı arasına sıkışırken özellikle de son dönemde satışlarda yaşanan artış dikkat çekti. Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile bankaların ellerinde bulunan gayrimenkuller rekor oranda artış gösterirken bu taşınmazlar son derece ucuz fiyatlarla satışa sunuldu.

İŞ BANKASI SATILIK DAİRE VE MÜSTAKİL EV İLANLARI YAYIMLANDI!

İş Bankası satılık gayrimenkuller için verilen ilanlar güncellendi. Türkiye’nin en büyük bankaları arasnıda yer alan İş Bankası elinde bulunan taşınmazlar için cazip seçenekler sundu. Bankaların ödenemeyen kredi borçlarına karşılık olarak teminat gösterilen konutlar için yapılan icra işlemleri ile el koydukları taşınmazları kısa sürede elden çıkarmaları gerekiyor.

İş Bankası satılık daire ilanları için verilen en düşük satış fiyatı 69 m2 daire için verilen 40 bin liralık ilan olurken Diyarbakır Silvan’da yer alan 130 M2 müstakil ev içinde yine sadece 40 bin lira ödeyerek ev sahibi olma imkanı sunuldu.

25 BİN LİRAYA İŞ BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI!

Son dönemde yükselen arsa fiyatları ve artan getirisi ile arsa yatırımı yapmak isteyen kişilerin sayılarında da büyük artış yaşanıyor. Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için İş Bankası sadece 25 bin liradan başlayan fiyatlarla arsa satışı yapıyor.

Eylül ayına özel olarak yayımlanan İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları arasında arsa ilanları piyasa fiyatının oldukça altında yer alan fiyatlarla dikkat çekerken Diyarbakır Çermik Alabuğday mahallesinde yer alan 40 bin 218 metrekare büyüklüğe sahip olan arsanın satış fiyatı ise sade 35 bin lira olarak duyuruldu.

İŞ BANKASI SATILIK DÜKKAN İLANLARI!

İş Bankası satılık dükkan ilanları arasında en düşük ilan Hatay Reyhanlı bölgesinde yer alan 57 m2 büyüklüğe sahip olan 30 bin liralık ilan oldu.

İŞ BANKASINDAN NASIL EV ALINIR?

İş Bankası satılık gayrimenkuller için verilen ilanlara başvurular en yakın İş Bankası şubesi üzerinden taşınmazın teminat bedelinin yatırılması ile yapılmaktadır.