Aktüel Ürünler

Yarından itibaren satılacak aktüel ürünler – 31 Mart – 6 Nisan 2021

SİTE SİTE DOLAŞMA ŞOK 31 MART 2021 AKTÜEL KATALOGLARINI NET BİÇİMDE BURADA GÖR VE İNCELE. İNDİRİM LİSTELERİNDE YEPYENİ ÜRÜNLERDE GÜZEL FIRSATLAR SUNAN ŞOK AKTÜEL YENİ SAYISINI AKTÜEL ÜRÜNLER’DE GÖRÜNTÜLE, FIRSATLARI KAÇIRMA.

ŞOK aktüel katalogları 31 Mart 2021 sayısı ile nihayet gün yüzüne çıktı. Sunulan özel fırsatlar ve kampanyalarla bu haftayı yepyeni indirimler ile doldurmaya hazır olan Şok’ta müşteri memnuniyeti bu kataloglarda da önde geldi. Ramazan Ayı başlangıcına doğru gittiğimiz şu günlerde Şok aktüel indirimlerine yine hayır demeyiz. Başlıyoruz:

ŞOK 31 Mart 2021 aktüel ürün kataloğunda bu hafta 8 sayfadan meydana gelmiş muhteşem bir ürün listesi var. İçerisinde gıda ürünlerinin yoğun bulunduğu kataloglar yaklaşan mübarek Ramazan Ayı vesilesi ile indirimli ürünler bulunuyor. Peki başka ne var?

Bunlar haricinde Şok tarafından sunulan iki sayfada yine konsept dışı pek çok aktüel ürün de yer alıyor. Ürünleri incelemeye ve haberimizi detaylandırmaya başlıyoruz.

İlk üründe Sinbo Elektrikli Çay Makinesi 129 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Ürün 2 yıl garanti etiketine sahip olarak taksit avantajı ile sunuluyor. Bir diğer aktüel üründe Sinbo Tost Makinesi 189 TL’den satılacakken bu ürün için de 2 yıl garanti söz konusu. Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi ve 180 derece açılabilir üst gövdesi olan ürün 6 taksit avantajına sahip.

Haftanın aktüel ürünlerinde Homend Pottoman Türk Kahvesi Makinesi 279 TL gibi çok uygun bir fiyat ile satılacakken diğer bir indirimli üründe Sinbo Yumurta Pişirme Makinesi 69,90 TL’den satışa çıkıyor.

Ramazan Ayı içerisinde en çok tüketilen ürünlerin başında gelen yumurta için bu ürün gerçekten büyük kolaylık. Bir diğer indirimli Şok 31 Mart 2021 katalog ürününde Teba Elektrikli Su Isıtıcı 69,90 TL’den satılıyor.

Ayrıca Akdeniz Aile Boyu Soft Touch Çaydanlık 119 TL’den satılırken Kiwi Doğrayıcı Rondo 89,90 TL olarak sizlerle. Aktüel Ürünler incelemesine takılan diğer bir üründe Kiwi Elektrikli Cam Cezve 99,90 TL’den satılacak.

“Aman Kaçırma” sloganı ile gelen sayfanın sunduğu muazzam fırsatları ele almayı sürdürüyoruz. Paşabahçe markalı olarak gelen ürünlerde de Şok market çok başarılı fiyatlara imza atmış görünüyor.

Bu ürünler arasında Paşabahçe Kapaklı Servis Tabağı 34,95 TL, Paşabahçe V-Block Meşrubat Bardağı 6’lı 39,95 TL, Paşabahçe V-Block Çay Bardağı 6’lı 21,95 TL ve Paşabahçe V-Block Su Bardağı 6’lı 34,95 TL’den satılıyor.

Bu hafta ayrıca LAV Desenli Çay Bardağı 6’lı 17,95 TL’den ve LAV Desenli Meşrubat Bardağı 3’lü 14,95 TL’den sizlerle oluyor.

Şık serilerden biri olan Manolya serisi ile gelen Manolya Serisi Soft Touch Dalgalı Tepsi 9,99 TL, Manolya Serisi Kayık Dikdörtgen Kase 6,99 TL ve çeşitli ürünler de sayfada yer ediniyor.

Şok 31 Mart 2021 aktüel kataloglarında ikinci sayfada yine özel fırsatlar ve konsept dışı ürünler yer almakta. Şok market tarafından ilan edilen listelerde Sadece Şok’ta satılan Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere 24 cm 79,90 TL, Kumsal Granit Efektli Tava 26 cm 44,95 TL ve Kumsal Granit Efektli Sahan 20 cm 34,95 TL.

Bu haftanın aktüel detaylarında ayrıca Motte Termostatlı Midi Fırın 299 TL. Saklama kabı ürünlerinde Büyük Yemek Saklama Kabı 8,99 TL, Küçük Yemek Saklama Kabı 6,99 TL ve kek kalıbı ürünlerinde Kumsal Kek Kalıbı Çeşitleri 24,95 TL.

Şok Aktüel Ürünler kataloğu diğer bir indirimli ürününde Soft Touch Dalgalı Tepsi 9,99 TL, Çift Kişilik Pike Yatak Örtüsü 49,95 TL, Vakumlu Hurç Seti 3’lü 22,95 TL, Kapitoneli Yastık 19,95 TL. Dahası da var. Ancak dahasını görsellerden izleyebilirsiniz.

Şok Ramazan Ayı özel kataloğu olarak da nitelendirilebilecek bu haftanın fırsatlarında 31 Mart 2021 ile 6 Nisan 2021 tarihleri arasında ürünler ve ürün grupları satışa hazırlanıyor.

Ramazan erzak paketi ürününde 69,95 TL fiyat sunan Şok aktüel bu sene ayrıca alışveriş kartlarını da satıyor. Detayları Şok Market’lerden edinebilirsiniz.

Unutmadan belirtmeliyiz ki, Şok dışında kartlarla alakalı bir bilgiye itibar etmeyiniz.

Referans kaynağınız Şok Market olsun. Gelelim ürünlere; bu hafta hurmalar, kadayıflar, tatlılar, güllaçlar indirime giriyor.

Kuruyemişler, makarnalar, yeni ürünler, zeytinler de satışa hazırlanıyor.

Un, bulgur, pirinç uygun fiyatı ile yer alırken atıştırmalıklar ve gazlı içecekler de Şok 31 Mart 2021 katalogunda yer ediniyor.

Ek olarak temizlik ekipmanları, diş fırçaları, Bingo xyjen ürünleri sizlerle. Dahası ve fazlası Şok Market’lerde ve pek tabi sokmarket. com. tr adresinde!..