Aktüel Ürünler

Yarın BİM’lere gelecek aktüel ürünler – 5 Mart 2021

BİM 5 MART 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA MERAKLA BEKLENEN ALIŞVERİŞ ÜRÜNLERİ LİSTESİ YAYINLANDI. BİM AKTÜEL LİSTELERİNİN ÇOK KONUŞULACAK FIRSATLARINDA HER KESİME HİTAP EDEN KALİTELİ FIRSATLARDA MARKET CAMLARINDA VE EL BROŞÜRLERİNDE YER ALAN DETAYLAR ORTALIĞI KASIP KAVURMAYA BAŞLADI. PEKİ BU HAFTA BİM AKTÜEL 5 MART 2021 KATALOĞUNDA NELER VAR? İŞTE MERAK EDİLENLER:

Bim aktüel 5 Mart 2021 kataloğunda merak edilenler neler? Hangi ürünlerde Bim 5 MART indirimleri nefes kesiyor ve hangilerinde beklenen fiyatlardan çok daha uygun olarak raflarda yer alıyor? Akıllara takılan tüm sorularınızın yanıtları, merak edilenler ve daha fazlası için hazırlamış olduğumuz incelemeleri sunarak ve anlatarak haberimize başlıyoruz.

BİM 5 MART 2021 Aktüel ürünler kataloğu üç yeni sayfadan oluşan ürün dağılımı, muhteşem fiyatları ve önemli indirimleri ile haber bültenlerine bomba gibi düşüyor. Son zamanlarda artan fiyatlara inat Bim’den gelen önemli indirimler her kesimi memnun etmeye yetiyor.

Peki bu hafta yani 5 Mart 2021 Bim aktüel kataloğunda neler var? Ürün ürün incelemeye alırsak katalogları şöyle özetleyebiliriz.

İlk üolarak gayet yeterli ve kaliteli bir TV var. Dijitsu 50 inç uydu alıcılı Smart Tv ürünü 12 taksit avantajlı olarak Bim kataloğunda yer alıyor. Ürün Android 9.0 işletim sistemine sahip olarak ve 4 çekirdekli işlemciden gücünü alarak geliyor.

Çapraz olarak yaklaşık 127cm ekrana sahip üründe 3 adet HDMI, 2 adet USB girişi bulunuyor. 1.5GB RAM ve 8 GB Rom bellek özelikleri olan ürün karasal yayınları da alabiliyor! 2899,00 TL gibi çok ama çok uygun bir fiyat ile satılacak olan ürün için ücretsiz kurulum etiketi de bulunuyor. Detayları pek tabi Bim Mağazalarından öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bim. com. tr adresinden de detaylara erişebilirsiniz. Gelelim diğer Bim aktüel ürünler kataloğu fırsatına: Philips buhar jeneratörlü ütü ürünü 799,00 TL fiyatı ile bu hafta Bim’de. 2400W gücündeki ürün 5.2 bar pompa basıncına ve 200gr şok buhara sahip ve ayrıca seramik tabanlı.

Otomatik kapanabilen ürün10gr/dk sürekli buhar özelliğine de haiz. Dahası ise Bim kataloğunda! Aynı sayfanın diğer ürününde yatak örtüsü seti 79,90 TL’den geliyor. Bir diğer avantajlı ürün ortopedik visco yastık 39,90 TL’den ve püsküllü koltuk örtüsü 19,90 TL’den satılıyor.

Sayfa devamında yani Bim 5 MART 2021 aktüel detaylarında alüminyum açılabilir telefon tutucu ürünü 29,90 TL’den bu hafta sizlerle. Araç içi manyetik telefon tutucu ise 19,90 TL’den bim’e geliyor. Bu hafta ayrıca oyuncaklar da var. Baribie bebekler, boncuk takı setleri, okuma kitapları, oyun hamurları ve nicesi!

Bim aktüel 5 Mart 2021 kataloğunda ikinci sayfa mutfak ürünleri ile dolu olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Bim camlarında şimdiden gösterime çıkan ürünlerde ilk fırsat çift fonksiyonlu Türk Kahvesi makinesi olan Abdullah Efendi Keyif Türk kahvesi makinesi 239,00 TL’den geliyor.

Tek seferde 4 fincan pişirebilen ürün akıllı algılama sensörü ile taşmayı da engelliyor. Sesli uyarısı ile pişmeyi de haber veren ürün 6 taksit avantajı ile satılıyor.

Cam ürünler de sunacak olan Bim’de Paşabahçe fırsatları var. Bunların yanında LAV markalı olarak gelen cam ürünlerde yine Bim mağazalarında bulunuyor.

Pasta malzemeleri de geliyor. Krema pompası, tek fiyatlı pastacı ürünleri sizlerle. Uzun süredir beklediğimiz dijital mutfak tartısı ürünü bu hafta nihayet geliyor.

29,90 TL fiyatlı bu ürünü biz kaçırmayı düşünmüyoruz. Chef’s’ten kek kalıbı çeşitleri ve tarif defterleri de Bim aktüel kataloglarında yer alıyor.

Fırsatların yoğun şekilde yer aldığı Bim 5 Mart 2021 aktüel ürün kataloglarında üçüncü sayfa çok özel indirimlere ev sahipliği yapıyor.

Kumtel cam set üstü ocak fırsatı ile başlayan indirimderde Dijitsu buzdolabı DBD200 de yer alıyor. Fakir fincanlı Türk kahvesi makinesi, Relax çelik termos, LAVA döküm tava tencere ve Tefal manuel doğrayıcı Bim aktüel‘de yerini alıyor.

Özellikle Tefal mini manuel rondo için biz çok heyecanlıyız! İçeriği ve kalitesi ile her zaman bir adım önde olan BİM Birleşik mağazalar, blender seti, çok amaçlı dolap ve çeşitli mutfak ürünleri ile yine aktüel rafların tozu dumanı atılıyor.

Dahasının ve pek tabi fazlasının yer aldığı Bim kataloglarının resmi sayfalarını bim. com. tr ‘den görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Kendimizce yaptığımız aktüel inceleme haberinin sonuna geldik. Bol indirimli günler dileriz!