Aktüel Ürünler

Yarın BİM’e Gelecek Aktüel Ürünler Kataloğu – 16 Nisan 2021

SEN DE MERAK ETMİYOR MUSUN? BİM 16 NİSAN 2021 AKTÜEL KATALOGLARI ÇIKTI. ZAMANINI BOŞA HARCAMA VE SİTELER ARASINDA KAYBOLMA, GEL BİM AKTÜEL BU HAFTA KATALOĞUNA YAKINDAN BAKTIĞIMIZ HABERİMİZİ KAÇIRMA! BAŞLIYORUZ:

Bim aktüel 16 Nisan 2021 kataloğunda bu hafta özel indirimler ve kampanyalar gün yüzüne çıkıyor. Site site dolaşma, Bim 16 Nisan 2021 kataloglarını Aktüel Ürünler ile hemen yakala ve alışveriş listeni derhal dizayn et.

Böylece ev ekonomisine katkı sağladığın gibi aynı ürüne daha fazla ödeme yapmaktan da kurtul! Burada Bim aktüel kataloglarının 16 Nisan sayısını haberleştiriyoruz. Detaylar inanılmaz fırsatlar ile dolu. Başlıyoruz…

Bim aktüel kataloglarının 16 Nisan sayısı nihayet gün yüzüne çıktı. Meraklara gark olan yeni katalog tam dört sayfadan meydana geldiği gibi içinde her minvalde ürünü barındırıyor. Çeyiz ürünlerinden tutun da ev tekstili, mutfak, tamirat,… kataloglarda yok yok. İlk olarak bir TV incelmesi ile işe başlıyoruz.

Dijitsu 55″ Ultra HD Smart Tv 3.399 TL fiyatıyla bu hafta Bim aktüel kataloglarında sizlerle oluyor. Ürün fiyat ve performans açısından oldukça yeterli, değelendirilebilir. Gelelim haftanın en çok konuşulacak ürünlerine… Bu hafta Bim’den Çeyiz Paketi sizlerle. İçinde yok yok!

Fakir 4’ü 1 Arada Çeyiz Paketi 999 TL fiyatlı olarak gelirken içerisinde Türk kahvesi makinesi, tost makinesi, çay makinesi ve blender seti yer alıyor. Dört farklı üründen meydana gelen bu set çeyiz paketi olarak katalogda yerini alıyor. Bu haftanın diğer bir aktüel ürününde Kumtel Cam Davlumbaz 299 TL fiyatlı olarak geliyor.

Ek olarak Kumtel Cam Set Üstü Ocak 419 TL fiyatıyla Bim’de yer alırken Overlok Makinesi 2 yıl garantisi ile 499 TL’den satışa çıkıyor. Bim gerçekten bu hafta dolu dolu fırsatlar sunuyor.Philips Powerlife Buharlı Ütü 269 TL fiyatlı olarak satışa çıkarken Fakir Atria Elektrikli Süpürge 599 TL’den raflarda yerini alıyor.

Ayrıca Relax Çelik Termos 69,90 TL ve Schwartz 4 Dilimli Waffle Makinesi 229 TL’den alıcı bekliyor. Bim aktüel katalogları 16 nisan fırsatlarında Kiwi Narenciye Sıkacağı 69,90 TL, 4 Kapak Tek Çekmeceli Dolap 219 TL ve Katlanır Masa 69,90 TL’den geliyor.

Ayrıca Fakir Taraklı Saç Düzleştirici 179 TL ve Schwartz Şarjlı Porofesyonel Saç Kesme Makinesi 139 TL’den alıcı bekliyor. Bitmeyen katalog sayfasında Tefal Baskül 99 TL fiyatıyla son fırsat oluyor. Böylece Bim 16 Nisan kataloglarının ilk sayfasını kısaca incelemiş bulunuyoruz. Muhteşem ürünler var.

Bu hafta Bim aktüel 16 Nisan 2021 katalog ürünleri içeriği ve kalitesi ile fark yaratmaya hazırlanıyor. Bim camlarında yer aldığı üzere indirimler oldukça fazla ve ürünler b hafta muhteşem.

İlk olarak SGS Benzinli Ağaç Kesme Motoru 499 TL olarak Bim aktüel sayfalarında sizlerle. Diğer üründe SGS Sunta Kesme Makinesi 379 TL, SGS Darbeli Matkap 179 TL ve SGS Zımpara Makinesi 279 TL olarak sizlerle. Aktüel katalogların bir diğer fırsatında ise Kablosuz İpli Kenar Otu Kesme Makinesi 299 TL’den satışta. Perilla Çok Amaçlı Akrobatik Merdiven 399 TL olarak ayrıca sizlerle.

Tamirat ve tadilat ürünlerinde bu denli kaliteyi bu denli uygun fiyatla tüketiciye sunan Bim’e teşekkürler! İkinci sayfada fırsatlar mutfak ürünleri ile devam ediyor. Bu hafta gelecek olan bir diğer fırsat ürünü Chef’s Granit Efektli Sosluk 21,90 TL, Kumaşlı Metal Ekmek Sepeti 29,90 TL, Paşabahçe Viva Büyük Cam Kapaklı Kavanoz 19,90 TL şeklinde devam ediyor. Bim aktüel kataloglarında yer alan ürünün diğeri ise Paşabahçe Viva Orta Boy Cam Kapaklı Kavanoz 17,90 TL, Paşabahçe Viva Küçük Cam Kapaklı Kavanoz 14,90 TL olarak satışta.

Bim katalogları yeni hafta indirimlerinde Mini Sunumluk Ürünler 9,95 TL, Rooc Tek Fiyat Bıçak 5,95 TL ve Ahşap Görünümlü Servis Gereçleri 7,95 TL. Ayrıca Tek Fiyat Mutfak Aletleri 5,95 TL. Bunlarla birlikte pek çok lisanslı ürün, kitaplar, oyuncaklar da Bim kataloglarının ikinci sayfa devamında müşterisine sunulmuş.

Site site dolaşmaktan sıkıldıysanız Bim 16 Nisan 2021 katalogları için en net haberlerin olduğu yerin Aktüel Ürünler olduğunu anlamışsınızdır. Bim aktüel kataloglarının üçüncü sayfasının da incelemeye alındığı bu haberimizde dikkatlerden kaçamayan ürünler var.

İlk fırsatta Güral Porselen 57 Parça Yemek Takımı 1.099 TL fiyatlı olarak bu hafta Bim’e geliyor. Ayrıca LAVA Döküm Tencere 199 TL’den sizlerle buluşuyor. Devam eden kampanyalarda LAVA Kulplu Izgara Tava 99,90 TL olarak satışa çıkıyor.

Bu haftanın en dikkat çekici ürünler grubunda ise Hisar Optima dikakt çekiyor. Hisar Optima 6 Parça Çelik Tencere Seti 269 TL, Hisar Optima 30 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı 279 TL, Hisar Optima Çelik Çaydanlık 139 TL ve Hisar Optima Çelik Servis Ürünleri 17,50 TL fiyatlı olarak satışa çıkıyor. Mutfak ve çeyiz ürünlerinde Bim 16 Nisan 2021 kataloğunu çok seveceğinizi ekleyerek;

Mehtap Mermer Desenli Tava 49,90 TL, Mehtap Mermer Desenli Derin Tencere 89,90 TL, Mehtap Mermer Desenli Karnıyarık Tencere 99,90 TL ve Döküm Wok Tava 89,90 TL’den sizlerle oluyor. Rakle markalı cam ürünlerde de indirimler ve yeni ürünler var. Bim aktüel 16 Nisan 2021 kataloğu son sayfasında ise çeyizlik ev tekstili ürünleri ve gündelik kullanıma uygun ev tekstili ürünler dikkatlerden kaçmıyor.

Markası ve kalitesi ile kaçırılmaması gereken Soley Çeyiz Seti 799 TL’den, Soley Çift Kişilik Güpürlü Nevresim Takımı 179 TL ve Soley Çift Kişilik Pike Seti 119 TL’den satışa çıkıyor. Bu haftanın sevilen fırsatları arasına girecek olanÇift Kişilik Kadife Yatak Örtüsü 149 TL, Jakarlı Kadife Banyo Havlusu 22,50 TL ve Naturalove Bambu Kirli Sepeti 59,90 TL’den satılacak.

Dahası da var ancak dahası ve fazlası için adres BİM mağazaları ve bim. com. tr. Siz de fırsatların tamamını bu adreslerden görebilirsiniz. Haberimizin sonuna geldik. Yeni haftalarda görüşmek üzere, sağlıklı günler dileriz.