Aktüel Ürünler

Yarın BİM’de Satılacak Aktüel Ürünlerin Kataloğu – 23 Nisan 2021

ÖZEL GÜNE ÖZEL KATALOG BİM AKTÜEL İLE GELİR. BİM 23 NİSAN 2021 AKTÜEL KATALOĞUNUN SUNACAĞI AVANTAJLI FİYATLAR VE ÜRÜNLER AÇIKLANDI. MERAKLA BEKLENEN BU KATALOĞUN ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ANLAMLI BİR GÜN OLAN 23 NİSAN’A DENK GELMESİ DE AYRICA MEMNUN EDİCİ. İŞTE BİM AKTÜEL 23 NİSAN KATALOĞU HAKKINDA TÜM MERAK EDİLENLER, KATALOGLAR VE ÜRÜNLER:

Bim aktüel 23 Nisan 2021 kataloğunda detaylar nihayet ortaya çıktı. Toplumun geniş bir kesimince beklenen bu hafta Bim aktüel kataloglarında indirimler ülkemiz için özel bir gün olan 23 Nisan’a denk geliyor. Ülkemizin en önemli değerlerinin başında gelen TBMM’nin açılış yıl dönümü olan ve aynı zamanda Atatürk’ün çocuklara armağanı olan ve dolayısı ile “Çocuk Bayramı” olarak da kutlanan 23 Nisan günü Bim aktüel katalogları özel fırsatlar sunuyor. İşte merak edilen tüm detayları ile 23 Nisan Bim kataloğu:

Bim 23 Nisan 2021 kataloğu sunduğu avantajlı ürünleri, harika fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle pek çok alışveriş tutkununun listesine girmeyi başarıyor olacak. TV’den oyuncağa pek çok üründe büyük fırsat sunan Bim’de neler var yakından bakıyoruz.

Haberimiz tamamen özgün olup Bim katalogları referans alınarak hazırlanmıştır. İlk üründeSunny Elton 43” Full HD Smart TV sizlerle. 2299,00 TL fiyata sahip olarak üründe 4 çekirdekli işlemci ile hızlı bir performans elde ediliyor. Eba TV ile uyumlu olan bu cihaz klavye ve mouse kullanım imkanı sunuyor. Dahili uydu alıcısına sahip ürün 400 Hz yenileme ekran hızına sahip. Android TV olma avantajını barındıran TV, full HD ekrana sahip.

Bu TV dışında bir diğer TV ürününde Dijitsu 43” Full HD Uydu Alıcılı TV yer alıyor. 1999,00 TL olan fiyatıyla dikkat çeken ürün 178 derecelik geniş bir görüş açısı desteği sunuyor. BU TV ürünlerinin ardından Airmaster Corby Drone 299,00 TL fiyatlı olarak geliyor. Smart drone hem android hem IOS uyumlu! 23 Nisan’a yakışan çocukların eğlenmesidir. Bu anlamda Rookie ışıklı scooter ürünü 129,00 TL fiyatıyla Bim’e geliyor. Fırsat katalogları arasında 699,00 TL fiyatıyla dikkat çeken Hometech Alfa Tablet de sizlerel oluyor. Andorid 10 destekleyen cihazda 16GB dahili bellek yer alıyor.

Bu hafta Bim aktüel katalogları arasında PoloSmart taşınabilir şarj aleti de 149,00 TL’den satışa çıkıyor. Polosmart demişken; akıllı saat 59,90 TL’den, akıllı bileklik de aynı fiyatla 59,90 TL’den satışa çıkıyor. Kablosuz kulak üstü kulaklık 75,00 TL’den sunulurken hızlı şarj ve data kablosu çeşitleri 14,90 TL’den alıcı bekliyor. Bu hafta indirimleri arasında ayrıca Trax kablosuz çocuk kulaklığı da 89,90 TL’den alıcısına sunulmuş görünüyor.

Bim 23 Nisan 2021 kataloğunda yer alan bir diğer ürün grubu “kamp ürünleri” olarak nitelendirilebilir durumda sizlerle. Peki bu ürünler arasında neler var? Gelin hep beraber Bim aktüel kataloglarının kamp ürünlerine de yakından bakalım.

İlk üründe; 199,00 TL’den satılan bir otomatik çadır müşteriyi karşılıyor. Su geçirmez yapıda olan kumaşı bulunan çadır sineklikli kapı ve pencereye sahip. Eken aksiyon kamerası 4K Wifi ürünü de satacak olan Bim bu ürünü 329,00 TL’den hazır ediyor.

Yeni nesil şişme kamp matı 179,00 TL’den gelen bir diğer ürün olurken gözler kuşkusuz bu ürüne dönmüş durumda! Tek kişilik olan bu ürün 190x57x4,2cm şişirilmiş ebatı ile dikkat çekiyor. Asobu termos ile devam eden Bim katalogları bu ürünü 149,00 TL’den sunuyor. Paslanmaz çelik olan termos 500ml alabiliyor.

Freesound bluetooth speaker 69,90 TL’den sizlerle olurken doğada olmazsa olmaz North Pasific 2li telsiz 199,00 TL’den satılıyor. Yine North Pasific’den gelen çok fonksiyonlu kampçı saati de 59,90 TL gibi çok uygun bir fiyatla alıcı bekliyor. Bu haftanın önemli ürünlerinden birinde Proware kafa lambası 39,90 TL’den, kancalı led aydınlatma 14,90 TL’den satılıyor. Polar kamp pattaniyesi de sunan Bim 23 Nisan katalogları North Pasific katlanır alüminyum kamp sandalyesi ürününü 79,90 TL’den satıyor.

Çok uzun süreler güneşe maruz bırakmadığınızda oldukça ömürlü olan bu sandalyeler Bim ile yine harika ve ucuz! Kamp ürünlerinde çelik ip testere, ilk yardım kitleri, kamp bıçağı, el alet setleri, kampçı baltası ve kampçı kazma kürek ürünleri farklı fiyatları ile Bim’de yer ediniyor.

Bim 23 Nisan aktüel ürünler kataloğu diğer bir bölümde sunduğu mutfak ürünleri ve çeşitli oyuncakları da aktardı.

Biz de bu aktarımın peşinden incelememizi hemen yapalım dedik. Haberimizde Bim aktüel 23 Nisan kataloglarının devamı var.

Devamında ilk olarak Simfer midi fırın 349,00 TL’den sizlerle. Ayrıca Arnica Cyclone elektrikli süpürge ürünü 549,00 TL’den satışta.

Tefal markalı olarak gelen Cook N Clean tava ürünleri çeşitli boy ve ebatlarda sizlerle oluyor. Borcam kaseler, tepsiler sunan Bim; Paşabahçe’den şık bir çay takımı, banyo organizeri, LAV cam ürünleri sunuyor.

Tek fiyatlı plastik ürünleri 3,95 TL adet fiyatıyla satan Bim, sıvı sabunluk, meşrubat bardağı gibi fırsat ürünlerini de sunuyor. Tüm bunlara ek olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında nitelendirilebilecek çeşitli çocuk oyun ve oyuncakları Bim aktüel ile indirime giriyor.

Bu ürünler hakkında detayı katalogları inceleyerek edinebilirsiniz. Dahası ve fazlasının yer aldığı Bim aktüel indirimlerini anlattık ve haberimize taşıdık. Şimdi sıra sizde, 23 Nisan günü Bim’e gidip istediğimiz ürünü almaya…

Gerekli kurallara uyarak Bim 23 Nisan kataloglarını Bim’de görmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca tüm ulusun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.

Kataloglar, detaylar ve ürünler için bim. com. tr resmi adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Bol indirimli ve sağlıklı günler dileriz.