Aktüel Ürünler

Yarın A101’e Gelecek Aktüel Ürünler – 3 Haziran 2021

A101 3 HAZİRAN 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA NELER YER OLDUĞU AÇIKLANDI. A101 AKTÜEL ÜRÜNLERİNİN YENİ İNDİRİMLERİNDE BU HAFTA NELER VAR? AKILLARA GELENDEN DE ÖTE ÖNEMLİ FIRSATLAR SUNAN A101 PEK ÇOK ÖZEL KAMPANYALAR SUNUYOR. İŞTE MERAK EDİLEN 3 HAZİRAN 2021 A101 AKTÜEL KATALOGLARI…

A101 aktüel 3 Haziran 2021 aktüel ürün kataloglarında yeni indirimler yayınlandı. Merakla beklenen katalogların bu hafta sayısında muhteşem fırsat ürünleri yer alacak. Herkesin beklediği fırsatları A101 camları ve el broşürleri referansıyla inceliyoruz. İşte detaylar ve daha fazlası:

A101 aktüel 3 Haziran 2021 kataloglarında yine çok sayıda ürün ve broşür sayfası müşterinin beğenisine sunuluyor. A101’in her hafta camlarına asmaya başladığı ve billboardlara çıkardığı bu katalogları sizler için ele alıyoruz. Bu haftanın ürün gruplarına değinerek fırsatlara bakalım. Elektronik ürünler ile başlayacak olan A101 kataloglarında otomobil ürünleri, bebek ürünleri, züccaciye ürünleri yer almakta.

Bunlarla da yetinmeyen kataloglarda eğitici oyuncaklar, banyo ürünleri ve beyaz eşyalar da indirime giriyor. Hem A101 Marketlerde fiziksel mağazalarda, A101’in resmi internet sitesi olan a101.com.tr’de ve A101 Kapıda uygulamasında sunulacak olan bu ürünlerde oldukça kaliteli indirimli ürünler yer alıyor. 3 Haziran kataloglarına kısaca yakından bakalım.

İlk olarak Toshiba 58” Ultra HD 4K Ekrana sahip dev bir LED TV indirime giriyor. Ürün için fiyat bilgisini kataloglardan öğrenebilirsiniz ancak şu kadarını söylemeliyiz ki fırsat ürünlerinin vitrin ürünü olarak nitelendirilebilir. Değerlendirmenizi öneririz. Ayrıca Onvo’dan 42”e ve Hi-Level’dn 32” TV ürünleri de bu hafta indirime girecek. Akıllı telefon için ise bu hafta Reeder markası tercih edilmiş. p13 modeli ile bu ürün de değerlendirilebilir.

Beyaz eşyalarda ise termosifon, çamaşır makinesi, büro tipi buzdolabı yer alıyor.

Tüm bu ürünler ek olarak ise çok fazla aktüel ürün kataloglarında görmediğimiz BMB alkalin + Detox su arıtma cihazı da indirime giriyor.

Elektronik ev aletlerinde midi fırın, elektrikli cezve, çubuk blender, saç kurutma makinesi, çay makinesi ve ütü de haftanın indirimleri arasına giriyor.

A101 3 Haziran 2021 aktüel kataloglarında bu ve bunun gibi pek çok ürün yer alıyor.

A101, sunacağı 3 Haziran indirimlerini açıklamasının ardından insanların indirimleri sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladı. Tüm bu fırsatların sunduğu avantajlı fiyatlar ve kataloglar ise merak konusu haline geldi.

İşte bu merakınızı Türkiye’nin en iyi Aktüel Ürünler sitesi incelemesiyle tamamlayın. 3 haziran 2021 A101 aktüel kataloglarında neler var? İşte sorunuzun tam ve net cevabını vermeye devam ediyoruz.

Bebek ürünlerinin geleceği kesinleşen 3 haziran kataloglarında bebek anne yanı yatağı, bebek emzirme ve destek minderi, bebek lastikli penye çarşaf gibi ürünler var. Bununla birlikte nevresim seti çeşitleri, ağız mendili seti, kundak banyo havlusu gibi ürünler de kataloglarda yer alıyor.

Çokça tercih edilen bebek müslin battaniye de 3 haziranda geliyor. Bir kısmını anlattığımız kataloglarda fırsat ürünleri şu şekilde devam ediyor(Kaynak:a101.com.tr):

Toshiba 58” Ultra HD Smart LED TV
Reeder P13 akıllı cep telefonu

Arzum AR 2003 Cookart Eco Midi Fırın
Arcapol Zelie Kase Çeşitleri 16cm
Arcapol Zelie Yemek Tabağı 20cm
Keramika çift renk çerezlik 10cm
3 fonksiyonlu manuel rondo 1,8 lt

Mikser kabı / kase çeşitleri 3 litre
Vakumlu krom banyo ürünleri

Bebek Nevresim seti çeşitleri
Bebek mislin panço çeşitleri 1-3 yaş
%100 pamuk bebek banyo eldiveni

Piranha tek fiyatlı foto aksesuarları
Piranha Full HD Araç Yol Kayıt Kamerası
Piranha Sensörlü Kablosuz Telefon Şarj Cihazı ve Telefon Tutucu
Piranha oto teyp
Piranha Araç Tipi El Süpürgesi

Piranha araç içi soğutucu çiftli vantilatör
Piranha Hasır oto minderi
Plenty cila çeşitleri

Dienni ayakkabı dolabı