Gündem

Ünlü oyuncu corona virüse yakalandı

Cansın Çekili, sosyal medya hesabından corona virüse yakalandığını duyurdu. Yaşadıklarını tek tek anlatan oyuncu, “Hastalık o kadar zor ve yorucu ki inanın ‘başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur’ korkusu inanılmaz” dedi.

Cansın Çekili, sosyal medya hesabından yaşadığı zor günleri anlattı.

31 yaşındaki dizi oyuncusu, Instagram’ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“20 gündür bronşit ve alerji ile uğraştığımı zannederken geçen hafta hastaneye gittiğimde yapılan test sonucum pozitif çıktı.”

“Kendi karantinamı sürdürdüğüm döneme şimdi de daha da alan küçültüp odamda kalarak devam ediyorum, çünkü evde hastayım diye yanıma gelen ve kalan canım annem ve kardeşim var. Sıkılmaya hakkım yok, hakkımız yok.

Hastalık o kadar zor ve yorucu ki inanın başka birine de bulaştırırım ve ona da bir şey olur korkusu inanılmaz.”

“Öksürmekten mesela artık göğsüm ağrıyor, çok sevdiğim çikolatalardan asla tat alamıyorum. Her gün bilmem kaz kez sıktığım parfümlerimin hepsi çekmeceme kalktı çünkü kokusunu alamıyorum.”

“Zaten aldığım dönemlerde de öksürtüyor yani bazen çok sevdiğiniz şeyler de size iyi gelmeyebiliyormuş bunu anladım. Sağlık diyorum çok önemli. Zaten önemsiyorduk bunu daha da önemsediğimizi anlamak için böyle yaşanmışlıklara ihtiyaç duymayalım.”