Gündem

Tolga Karel’den kendisiyle alay eden takipçisine olay yanıt

‘Yaprak Dökümü’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Tolga Karel, 2016’da Sarah Scott ile evlenip ABD’de tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Karel, kendisiyle ‘kamyoncu’ diyerek dalga geçen bir takipçisine verdiği yanıtla gündem oldu.

Tolga Karel, 2016 yılında oyunculuğu bırakmıştı. Bir süre sağlık turizmiyle ilgilenen Karel’in işleri yolunda gitmemişti.

Karel, Türkiye’den ayrıldıktan sonra Amerikalı eşi Sarah Scott’ın ailesinin evine yerleşmişti.

“SEN GİT KAMYONCU OL”

Bir süre işsiz kalan ünlü oyuncu, tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Karel’in işiyle dalga geçen bir takipçisi, ünlü isme gülük emojisi ile birlikte “Adamdaki akla bak, sen git kamyoncu ol” mesajını yazdı.

Tolga Karel, bu yoruma sessiz kalmadı: He la kamyoncu oldum hoşuna mı gitti gardaş! Ama dikkat et bu kamyoncu 1 aylık kazancıyla bütün sülalene hayatı boyuncu burs verir haberin olsun.

Karel’in bu yanıtı sonrası kazancı merak edildi. Ünlü oyuncunun, daha önceki açıklamalarında aylık 8 bin dolar kazandığını söylemişti.

320 BİN DOLAR’A YENİ EV!

Tolga Karel, kısa süre önce de 320 bin dolar değerinde bir ev satın almıştı.

Hayalindeki eve kavuştuğunu söyleyen Karel, ‘Yeni evimiz. Tüm güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler, hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla. Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş! Rabbim şükürler olsun verdiğin her nefes için” demişti.