Gündem

Survivor’da korku dolu anlar! Vatoz saldırısı…

Survivor son bölümde korku dolu anlar yaşandı.

Ünlüler takımında yarışan Sergen Bayar avlamak için suyun içinde gezdiği sırada acı içinde bağırmaya paylaştı.

Yaşanan panik anlarında arkadaşları Sergen’in yanına koştu.

Sağlık ekibinin ilk müdahalesini yaptığı Sergen ‘ Bu işe yaramıyor’ diye acı içinde kıvranmaya devam etti.

Sağlık görevlisi ise ‘Kumdan temizlemem lazım’ diyerek Sergen’i teselli etti.

Çağrı, “Nefesine odaklan sen. Sadece nefesine odaklan’ sözleri ile Sergen’i sakinleştirmeye çalıştı. Sergen ise ‘Acı ve hissizlik var şu an yani kırıkken olan hissiyat diyeyim size’ sözleriyle durumunu anlattı.

Sergen takım arkadaşlarının yardımı ile tekneye bindirilerek doktorun yanına gönderildi. Sergen’in sağlık durumu hakkında henüz başka açıklama yapılmadı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI KARIŞTI

Öte yandan Gönüllüler takımında ortalık yine karıştı. Hanzade ‘Ben, Aleyna’yı şu an yazmam ve örgütlemem bile senin bana yaptığın hareketin aynısı değil. Bizim arkadaşlığımız bence beni yazacağını söyleyebilecek kadar samimiydi. Ki karşıma geçip ‘Örgütlemek çok yanlış Hanzade’ tarzı konuşmalar yapmıştın. Gözümün önünde kulağını kapatarak Aleyna’yı çağırıp yaptın Ayşe’ dedi.

Bunun üzerine tartışmaya Dora da dahil oldu. Ayşe kendisini ‘Birincisi biz seninle yakın arkadaştık. İster sen böyle hisset, ister artık hissetme. Ben bunu hissettiğim için söylüyorum. Oyundan çıkıp direk konseye geldik ve aklımda 2 isim vardı. Konseyde Aleyna’ya söylememin sebebi şuydu: ‘Sen bilirsin’ diye. Aleyna da şahit. Yanımızda Dora ile Poyraz ikisi de dedi ki Biz ‘Aleyna Çalışkan’ı yazacağız.’ Ben de performansını yüksek gördüğüm için ve kızın gitmesini istemediğim için öyle bir söylemde bulundum” sözleri ile savundu.

İlerleyen dakikalarda Ayşe kullandığı ‘cahil’ kelimesini açıklarken, Reşat ‘Bana cahil deme ya beni gösterme. Defalarca aynı şeyi yapıyorsun. Demeyin bana bir şey. Beni bırakın beni unutun’ diye bağırdı