Gündem

Nihat Hatipoğlu’nun hastalığı gündeme oturdu

Corona virüse mi yakalandı? Açıklama Nihat Hatipoğlu’nun resmi Facebook hesabından geldi

Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu’nun Covid-19’a yakalandığı iddiaları gündeme geldi.

‘Nihat Hatipoğlu’ etiketi ile paylaşımda bulunan pek çok kişi, ünlü ilahiyatçının koronavirüse yakalandığını iddia ederken; destek mesajları da paylaştı.

Nihat Hatipoğlu’nun resmi Facebook hesabından iddialarla ilgili bir açıklama yapıldı. Peki, Nihat Hatipoğlu hasta mı, hastalığı ne?

Son günlerde corona virüs vaka sayısının artması ile birlikte Nihat Hatipoğlu’nun Facebook sayfasından yapılan paylaşımla birlikte hocanın hasta olduğu bilgisi paylaşıldı. Son dakika haberine göre Profesör Nihat Hatipoğlu’nun ciğerlerinde rahatsızlık olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun corona virüse yakalandığı iddiası hakkında açıklama da geldi. İşte son dakika haberinin detayları…

NİHAT HATİPOĞLU KORONA MI OLDU? CİĞERLERİNDEKİ RAHATSIZLIK…

Az önce gelen bilgiye göre Nihat Hatipoğlu’nun asistanı hocanın corona virüs olmadığı, ciğerlerinde yaşadığı sıkıntı nedeniyle hastanede tedavi altında olduğunu belirtti.

Nihat Hatipoğlu (d. 11 Mayıs 1955, Diyarbakır), Türk akademisyen ve ilâhiyatçı. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır. Günümüzde ATV’de haftalık programları devam etmektedir.