Gündem

Maaş promosyonunda rekor kırıldı: Tek seferde 27 bin TL yatırılacak

Maaş promosyonunda rekor kırıldı: Personellerin hesabına maaşla birlikte tek seferde 27 bin 50 TL banka promosyonu yatırılacak

Bankalarla maaş hesaplarının taşınmasına yönelik yapılan anlaşmalar kapsamında verilen promosyon ücretlerinde rekor kırıldı.

2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması sonrasında belediye personellerine tek seferde 27 bin 50 TL. banka promosyonu ödenmesine dair anlaşmada ihale sözleşmesinde yer aldı.

İLK MAAŞTA HESAPLARA YATIRILACAK

Belediye personellerinin yüzünü güldürecek maaş promosyon ihale sürecinin tamamlanmasında büyük bir emek sarf eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, banka promosyonunun ilk maaşta personellerin hesabına yatırılacağının müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu… Kira fiyatlarını düşürecek yeni düzenleme geliyor!

 

TEK SEFERDE 27 BİN 50 TL YATIRILACAK

Çınar, “Her biri bizim ayrı bir değer ve kıymet taşıyan personellerimizi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. Hizmet-İş ile Bem-Bir Sen işyeri temsilcilerinin de yer aldığı ihale komisyonu, banka temsilcileri ile toplanarak, 2022-2027 yıllarını kapsayacak yeni maaş anlaşması için ihaleyi gerçekleştirdiler. Belediye personeline ekonomik destek sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en önemli konusu hiç şüphesiz; personellerimize verilecek olan promosyon bedeli olmuştur. Yapılan ihale neticesinde beş yıllık maaş ihalesini kazanan banka tarafından tek seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL. yatırılacaktır. Belediye çalışanlarımız için bu zamana kadar en yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine hâyırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.