Gündem

Kadın Dizisi için felaket senaryosu hazır !

FOX ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın, 3. sezona bomba gibi başladı.

Reyting listelerinde salı gününün galibi dizi hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki seyirciler kazan kaldırdı. Medya kulislerinde dolanan iddiaya göre Kadın bu sezon final yapıyor.

Kadın dizisi 3 sezondur FOX ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri oldu. 3. sezona hızlı bir giriş yapan dizi, salı günü reyting listesinin zirvesine adını yazdırdı. Farklı senaryosu ile seyircinin gönlünü fetheden dizi hakkında ortaya atılan iddialar ise çok vahim..

3. yeni sezona yaprak dökümü ile başlayan diziden ilk veda eden isim yıllardır Hatice karakterine büyük bir başarı ile hayat veren Bennu Yıldırımlar oldu. Hatice karakterinin kaza sonucu diziye vedası ekran başındakileri gözyaşına boğdu.

Kadın 67. yeni bölümde Sarp ölüyor: Dizinin 15 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 67. yeni bölümde ise diziye bomba bir isim daha veda edecek.

Dizinin başrollerinden biri olan Sarp Çeşmeli karakterini canlandıran başarılı oyuncu Caner Cindoruk kaza sonrası hayatını kaybederek diziden ayrılan ikinci oyuncu olacak.

Peki bundan sonra ne olacak: Özellikle baş karakterlerden biri olan Sarp’ın diziden ayrılması seyirciyi üzdü. Dizinin hayranları aylardır Bahar ile Sarp’ın yeniden birlikte olmasını sabırsızlıkla beklerken Sarp’ın vedası izleyiciyi yıktı.

Bundan sonra senaryonun nasıl ilerleyeceği ise tam bir merak konusu. Bakalım diziye yeni gelen usta oyuncu Hümeyra, Sarp ve Hatice’nin yerini doldurabilecek mi?

Erken final kapıda: Dizi hakkında ortaya atılan iddialar ve medya kulislerinde konuşulanlar ise kafa karıştırdı. Fox’un 3 sezondur en çok izlenen dizisi Kadın bu sene büyük final yapacak. Hatta senaryo ilerlemezse erken final bile kapıda!

Dizinin yapımcısından ve FOX’tan bu konu hakkında henüz net bir açıklama yok ama fakat bu iddialar sosyal medyanın diline çoktan düştü bile. Bakalım ilerleyen günlerde bu iddialara resmi bir açıklama gelecek mi?

Kaynak: https://www.hbr4.com/kadin-dizisi-icin-felaket-senaryosu-hazir/