Gündem

İbo Show Twitter’ı yıktı geçti! İbo Show sonuçları

31 Ekim’de yayınlanması beklenen İbo Show, İzmir depremi nedeniyle 14 Kasım tarihine ertelenmişti. İbo Show, ilk bölümüyle ne kadar izlendi? İbo Show reyting sonuçları ne zaman belli olur? İbo Show Twitter’da nasıl yorumlandı? İbo Show’la ilgili tüm detaylar haberimizde…

Star TV’de yayınlanan İbo Show’un ilk bölümüne Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş’ın konuk oldu. İbo Show ve Sibel Can Twitter’da TT oldu.

İBO SHOW’UN 14 KASIM REYTİNG SONUÇLARI

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, yıllar sonra yayınlanan İbo Show’un ilk bölümü ile izleyiciye nostalji rüzgari estiren reyting sonuçları 15 Kasım saat 10’da belli olacak. İbo Show’un ilk 5’e kesin gözüyle bakılıyor.

Türk televizyon tarihinin efsane programlarından İbo Show 11 sonra ekrana geldi. Uzun bir süredir televizyon ekranlarından uzak kalan İbrahim Tatlıses İbo Show programı ile tekrardan izleyicilerin karşısına çıktı twitter’da tt oldu. İbo Show hayranları twitter’ı yıktı. İbo Show izlendi mi? 11 yıl sonra ekrana gelen İbo Show’un reyting sonuçları merak ediliyor.

İbo Show’un ilk bölümü twitter’da nasıl yorumlandı? İşte İbo Show’un twitter yorumları…

İşte İbo Show’un twitter yorumları…

İşte İbo Show’un twitter yorumları…

İşte İbo Show’un twitter yorumları…