Aktüel Ürünler

Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu – 4 Mart 2021

Hakmar aktüel ürünler kataloğu 4 mart 2021 sayısı yayımlandı. Her hafta birbirinden güzel onlarca ürünü aktüel olarak indirimli sunan Hakmar marketleri indirimlere devam ediyor.

Bu hafta gelecek aktüel ürünler arasında neler var neler… Hakmar aktüel ürünler kataloğu 4 mart 2021 perşembe gününden itibaren satışa sunulacak olan ürünleri içeriyor. Türkiye’de onlarca marketi bulunan bu süper marketler zincirinin ürünlerini sizler için yayınlıyoruz.

Eğer alacağını bir ürün varsa perşembe günü erken saatlerde şubeye gitmenizi tavsiye ediyoruz çünkü bu ürünler sınırlı stok sayısı ile geliyor. Hakmar bu haftanın ürünleri neler hemen başlayalım…

Broşürün ilk sayfasında tekstil ve ev tekstili ürünleri yer alıyor. Bayan ve baylara yönelik pijama takımı ile bayan tayt pijama altı da ilk başta yer alıyor. Ayrıca pamuklu nevresim takımı da 99 lira 95 kuruştan satışa sunulacak.

Anneleri ve babaları sevindirecek bir ürün de anne yanı bebek yatağı farklı renk seçenekleri ile satılacak. Her evin ihtiyacı olan çok amaçlı mega kutu, çamaşır sepeti, pencereli saklama çantası gibi ürünlerde uygun fiyatlara perşembe günü raflarda yerini alacak.

Yeni doğan bebeği olan ebeveynlere yönelik çok sayıda ürün broşürün ilk sayfasında yer alıyor. Çok kullanılan bebek yelekleri, pijama takımı, çoraplar, mendil çeşitleri gibi herkesin ihtiyacı olan ürünler bu haftanın ürünleri arasında yerini alıyor.

Hakmar elektronik ev aletleri ise inceleyeceğimiz ikinci sayfada yer alıyor. Mutfakların olmazsa olmazı blender seti fiyatı ile dikkat çekiyor.

Ayrıca Sarex marka terminatör dik süpürge de 189 lira 95 kuruşluk fiyata satışa sunuluyor. Televizyonda kullanabileceğiniz full hd uydu alıcısı da uygu fiyata satışta olacak.

Premier ayak bakım cihazı kadınların ilgisini çekebilecek diğer bir ürün. Arzum linda saç kurutma makinası alınır mı? Bu fiyata alınır diye düşünüyoruz.

Bir sonraki sayfa mutfak araç ve gereçlerinden oluşuyor. Premier mutfak terazisi 99,95 TL fiyatla satışa sunulacak.

Hamsi tavası arıyorsanız karadeniz tava 30 santim çapında ve 49 lira 95 kuruş fiyat etiketine sahip. Diğer modelleri ve ürünleri de görselin üzerinden inceleyebilirsiniz.

İnceleyeceğimiz son sayfa tamamen çocuklara ayrılmış.

Onlarca oyuncak ve spor aletleri uygun fiyatlara perşembe günü sizleri bekliyor olacak.

Hakmar Aktüel her hafta yayınlandıkça sitemizde olacak. Bİzi takip ederek indirimleri kaçırmamış olursunuz.