Aktüel Ürünler

Haftanın Hakmar Aktüel Ürünleri – 15 Temmuz 2021

Özel marketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirlerine online ve entegre bir şekilde bağlı olan Hakmar Alışveriş Merkezleri, 15.000 çeşit ürün çeşidiyle; tüketiciye daha hızlı ve daha etkili bir hizmet sergilemekte, yenilikleri an be an uygulamaktadır.

İndirim deyince akla gelen BİM, A101 ve ŞOK marketlerinin haricinde birde belirli bir kesime hitap eden ve sayılı şubesiyle öne çıkan HAKMAR marketleri her hafta perşembe günleri müşterilerine indirimli ürünler sunmaya devam ediyor. Son olarak Hakmar 15 Temmuz 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.

3  sayfadan oluşan Hakmar kataloğunu incelemeye başlayalım…

Hakmar 15 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı.

Hakmar marketlerine sınırlı sayılarda dağıtılacak olan bu aktüel ürünleri satın almak isteyenler, özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere katalogları inceleyerek öğrenebilirler.

Hakmar 15 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında bu hafta çeşitli mutfak araç gereçleri, çeşitli oyuncaklar, giysiler, nevresim çeşitleri ve ayakkabılar yer almaktadır.

Hakmar 15 Temmuz 2021 aktüel ürünlerinin özelliklerini ve satış fiyatlarını aşağıda sıralanan kataloglardan öğrenebilirsiniz.