Aktüel Ürünler

Haftanın BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 30 Aralık 2020

BİM 30 ARALIK 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İLE YILIN SON FIRSATINA HAZIR MISINIZ? BİM 1 OCAK 2021 TARİHİNDE GELMESİ BEKLENEN ANCAK BİM TARAFINDAN 30 ARALIK 2020 GÜNÜNDE GELECEĞİ DUYURULAN FIRSATLAR NİHAYET BİM CAMLARINI SÜSLEMEYE BAŞLADI.

MERAK ETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİ İNCELEMENİN DE VAKTİ GELDİ

Bim 1 Ocak 2021 tarihinde gelmesi beklenen ancak Bim tarafından 30 Aralık 2020 tarihine alınan fırsatlar yeni yılın son günlerinde muhteşem ürünler sunmak üzere Bim camlarına asıldı bile…

Herkes tarafından merak edilen Bim aktüel kataloglarının tüm ürünlerini tek tek ele alarak fırsatları değerlendirelim. Başlıyoruz:

Bim 30 Aralık 2020 katalogları ile yılın son fırsatlarına hazır olun. Bim camlarında resmen ilan edilen fırsatlarda içeriği ve kalitesi ile öne çıkan pek çok ürün muhteşem fiyatları ile alışveriş listelerinize girmeye hazırlanıyor. Bizlerin de sizler kadar merak ettiği bu ürünleri inceleyerek tüm detayları ele almanın vakti geldi. Başlıyoruz

İlk üründe Miele toz torbalı elektrikli süpürge ürünü 999,00 TL fiyat ile bu hafta Bim’e geliyor. 20 yıllık kullanım ömrü etiketi ile “yok artık” dedirten bu ürün için garanti 2 yıl olarak belirtilmiş. Ayrıca peşin fiyatına 12 taksit imkanı etiketi de bulunduran ürünü mutlaka değerlendirmek gerek!

Diğer fırsat Heifer şarjlı kablosuz dikey süpürge… 5 yıl garantisi ile şaşırtan bu üründe 799,00 TL fiyat sunan Bim’de hafif bir ürün ve kullanışlı bir ürün almak isteyenlerin tercihi bu süpürge oluyor.

Oldukça kullanışlı olan bu süpürgeyi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Zaten almaya gittiğinizde eğer şanslıysanız ürünü bulup inceleme fırsatı yakaladığınızda neden bu ürünü almanız gerektiğini anında anlayacaksınız. Tavsiye edilebilecek güzel bir ürün. Tabi bekkentilerin neler olduğu da önemli.

A.T.D. Diğer bir üründe Heifer ışıklı kettle sunan market 99,90 TL’den bu ürünü alma olanağı veriyor. 30 Aralık 2020 Bim aktüel kataloglarında bulunan bu ürünü ise Premix meyve presi 129,00’den satışa çıkıyor.

Ayrıca bu hafta 8 bölmeli çift kapaklı dolap da 219,00 TL’den Bim aktüel raflarında yer alıyor.

Ahşap görünümlü ürünler ile 30 Aralık 2020 kataloğu ayrıca merak konusu haline gelirken bu hafta sunulan çeşitli mutfak gereçleri ile de merakları üzerine çekiyor.

Bim aktüel 30 Aralık 2020 kataloglarının sunduğu ürünlerin diğer sayfaları ile fırsatları görmeyi sürdürelim.

İkinci Bim aktüel sayfasında Bonera’dan Berlin düdüklü tencere geliyor. 129,00 TL fiyata sahip ürün çok iyi…

Lava’dan gelen döküm ürünler de Bim’de 30 Aralık günü sizlerle.

Döküm tava 69,90 TL, sahan 49,90 TL ve karnıyarık tenceresi 189,00 TL olarak BİM aktüel kataloglarında sunulmuş görünüyor.

Bunlara ek Lav ürünleri, Naturalove çerezlik set 7 parça ürünü, 3 tekerlekli pazar arabası, borcam, servis tabağı gibi ürünler Bim’e geliyor.

Son Bim aktüel sayfasında neler olduğuna da bakalım.

Heifer elektrolize su üreten sterlizasyon spreyi 300ml ürünü 199,00 TL fiyatı ile Bim’e geliyor.

6 dakika hazırlanmas süresi olan ürün için 2 yıl garanti etiketi de yer alırken %100 doğal dezenfeksiyon, tuz ve su ile hazırlanır etiketi, gıda ve mutfak temizliğinde kullanıma uygun etiketi ile ev içi güvenli kullanım etiketi üründe belirtilerek sunulmuş.

Ayrıca bu hafta Kumtel konvektör ısıtıcı ürünü 139,00 TL’den, çeşitli ev tekstili ürünleri muhteşem fiyatlardan Bim’de yer alıyor.

Ayrıca ve diğer fırsatlarda çocuklarınız için oyuncaklar ile herkes için tekstil ürünleri de es geçilmemiş. Bim 30 Aralık 2020 aktüel kataloglarını kısaca ve net olarak ürün ürün ele aldık. Bim aktüel kataloglarının iki haftadır “CUMA” yerine “ÇARŞAMBA” günü gelmesinin sebebi Bim tarafından açıklandı.

Dahasının ve fazlasının adresi tabi ki www.bim.com.tr’den görülmelidir. Unutmayın, Bim kataloglarının son halini www.bim.com.tr’den görüntülemeden alışveriş listelerinizi tamamlamayın. Bol indirimli günler!..