Aktüel Ürünler

Haftanın BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 1-4 Haziran 2021

Bim 1 Haziran 2021 aktüel ürün kataloglarında ortaya çıkan fırsatların en detaylı incelemesini sizlerle buluşturuyoruz. Önemli indirim oranları ve kampanyalı ürünler sunan Bim aktüel salı kataloğunda mangal ürünleri teması var. Fırsatların tamamını anlattığımız bu incelemede haftanın önerilerine daha yakından bakarak tüm detaylara vakıf olmaya sizleri davet ediyoruz. Başlıyoruz:

Bim aktüel 1 Haziran 2021 kataloğunda bu hafta Salı gününden itibaren tek sayfadan oluşan güzel bir indirim sayfası sizlerle olacak. İçerisinde “Mangal Ürünleri” temalı ürünlerin yer aldığı aktüel katalog sayfasında fiyatlar çok makul görünüyor. Kömürden soslara kadar mangalda ihtiyacınız olan tüm gıda ürünlerini uygun fiyata sunmaya çalışan Bim mağazaları için fırsatlar gayet güzel görünüyor. Peki ürünler neler olacak?

Kısaca ürünler hakkında 1 Haziran Bim aktüel değerlendirmesi yapmak isteriz. İlk ürünlerde çeşitli et ürünleri yer alıyor görünüyor. Ayrıca mangal kömürü de unutulmuyor. bununa birlikte gazlı içecekler ve ayranda da indirim sunulmuş görünüyor. Baharatlar, kahve, harçlar da bu haftanın Bim aktüel salı fırsatları arasına giren ürün grupları olarak dikkat çekiyor.

Bim, her salı olduğu gibi bu salı gününde de gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok farklı alanda fırsat sunuyor. Her ne kadar tek sayfalık katalog sunulsa da 30’dan fazla aktüel ürün Bim mağazalarında 1 Haziran itibarıyla satış bekliyor. Et ürünlerine kısaca değinelim.

Torku Evlik Dana Sucuk 500 gr seçeneğiyle bu hafta Bim’de yer alıyor. Ayrıca Emin markalı ürünlerde de indirimler var. Dana-Kuzu İnegöl Köfte, Emin Dana-Kuzu Izgara Köfte, satır köfte ve kuru köfte bu seçenekleri oluştururken steak burgerde de indirim 1 Haziran’da geliyor.

Köfte demişken; Mutfağım Dana Hamburger Köftesi de haftanın aktüel kataloglarında yer ediniyor. Bir başka üründe ise Mangal Kömürü sunan mağazada zeytin ve ayran da unutulmuyor. Kısacası mangal denilince akıllara gelen tüm gıda detayları Bim 1 haziran 2021 salı kataloğunda yer alıyor.

Sizler için derlediğimiz ve özenle listelediğimiz Bim fırsatlarını aktaralım. Son olarak listeler, ürünler ve kataloglar için resmi adres bim.com.tr’yi ziyaret etmeyi de ihmal etmeyin. Katalog inceleme haberimiz bu kadar, sağlıklı günler dileriz.

Bim 4 Haziran 2021 aktüel kataloglarında bulunan indirimler haftaya bomba gibi düşüyor.

Herkesin merakla beklediği Bim aktüel kataloglarından bu hafta motosikletçiler için harika fırsatlar çıkıyor. Ayrıca alışılagelmiş Bim katalogları için alışılan ürünler de haftaya damga vuruyor. İşte inatla beklenen bu hafta Bim katalogları:

Bim aktüel, haftaya üç sayfalık bir katalog ile merhaba diyor. Katalogların teması bu hafta Euro 2020 ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra terlikler ve çeşitli tekstil ürünleriyle termoslar oluyor.

4 Haziran 2021 itibarıyla normale dönen Bim katalogları yine CUMA itibarıyla sizlerle buluşuyor. Gelelim haftanın dikkat çekici fırsatlarına…

İlk olarak futbol coşkusunu evinde yaşamak isteyenlere özel olarak 5 farklı TV Bim aktüel kataloglarında yer alıyor.

Tamamı Dijitsu markalı olarak gelen fırsat ürünlerinin ilki ve en dikkat çekici olanı Dijitsu 65″ Ultra HD Smart Televizyon oluyor. 4K ekrana sahip üründe Android Smart özelliği bulunuyor. 65” yani yaklaşık 165cm ekrana sahip ürün peşin fiyatına 4 taksit imkanı ile sunuluyor.

Bir diğer 4K TV ürününde ise Dijitsu 55″ Ultra HD Smart Televizyon yer alıyor. Bu ürün ise 140cm ekranıyla fiyatının hakkını verirken 12 taksit ayrıcalığı ile satılıyor. Daha küçük ekranlara sahip ürünlerde sunan Bim aktüel; Dijitsu 43″ Full HD Smart Linux Televizyon getiriyor.

Bu üründe de 12 taksit imkanı sunan bim ayrıca Dijitsu 40″Full HD Smart Televizyon ve Dijitsu 40″Full HD Uydu Alıcılı Televizyon ürünlerini de 12 taksit avantajıyla satıyor. İki farklı 40” TV sunan Bim bu ürünleri özellikleri ile ayırt etmenizi öneriyor.

Ekran boyutları aynı olsa da birinde smart tv ve wifi bulunurken diğer üründe yer almıyor. Bu hususa dikkat etmekte fayda var. 4 haziran 2021 bim aktüel için bir sayfa böyle iken diğer sayfada motosiklet ürünleri yer alıyor.

Bim, sunduğu avantajlı fiyatlarla ve getirdiği ürünlerle her zaman adından söz ettirmeyi iyi biliyor. Yeni kataloğu olan Bim 4 Haziran kataloğunda bu vizyonunu korurken indirimli ürün sunmaktan da geri kalmıyor.

Motosikletçilerin uzun süredir ısrarla talep ettiğini bildiğimiz ve tanık olduğumuz aktüel ürünler için bir müjde var. Bim’e motosiklet ürünleri geliyor! Bu ürünleri daha detaylı olması açısında aşağıda listeledik.

Bu kısa bölümde sizlere son sayfayı da anlatalım istedik. Asobu termos ve Relax çelik termos ürünlerinin yer aldığı 4 haziran kataloglarında desenli viskon uzun etek, Chef’s kavanoz kapalı ve Ergonomik sandaletler yer alıyor.

Ayrıca terlikler de bu hafta Bim’e geliyor. Dahası ve fazlasını resmi bağlantıdan öğrenebileceğiniz Bim indirimleri için kısa bir listeyi de sizlerle paylaşalım.(Kaynak:bim.com.tr)