Aktüel Ürünler

Haftanın aktüel MUTFAK ürünleri – 27-28 Ocak

27-28 Ocak 2021 tarihlerinde Bim ve A101 mağazalarına gelecek mutfak ürünlerini sizin için tek içerikte topladık.

İlk olarak BİM ürünleri ile başlayalım..

BİM 27 OCAK 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA ÖYLE ÜRÜNLER VAR Kİ!.. BİM AKTÜEL KATALOGLARINDA MERAKLA BEKLEDİĞİNİZ FIRSATLARDA HARİKA DETAYLAR VE ÜRÜNLER VAR.

HAFTANIN EN ÇOK KONUŞULACAK KATALOGLARI VE ÜRÜNLERİNİN İNCELEMESİ BAŞ-LI-YOR.

Bim aktüel kataloglarında bulunan fırsatlar Bim camlarında yer almaya başladı. Bim 27 Ocak 2021 aktüel kataloglarında bulunan ve pek çok Bim camlarında ve el broşürlerinde şimdiden sergilenen fırsatlarda yok yok.

Sosyal medyayı şimdiden sallayan kampanyalar hakkında detaylıca bir inceleme ele aldık ve haberimizi hazırladık. İşte o muhteşem fırsatlar:

Bim 27 Ocak 2021 aktüel kataloglarında uzun süredir beklenen ürünler var.

Bim camlarından ve çeşitli basılı broşürlerin kapımıza dağıtılmasından edindiğimiz bilgiler ışığında fırsatları tek tek ele alalım. İlk üründen son ürüne öncelikle özel fiyatlar sunan Bim’e sıkı bir müşterisi ve takipçisi olarak teşekkür ederiz.

Siz de bizler gibi katalogları gördükten sonra 27 Ocak 2021’e doğru mutlaka ama mutlaka www.bim.com.tr’den gerekli son teyidi yapın ve ürünleri görün.

Alışveriş listelerinizde Bim’in yeri hep ayrı olsun. Fırsatları ele almaya başlıyoruz. İlk ürün: 66” Dijitsu Smart LED TV uydu alıcılı muhteşem bir TV sizlerle. O kadar büyük bir ekrana sahip TV ki fiyatı ile de adeta gel al diyor. 4K ekrana sahip ürün Android işletim sistemine de sahip.

İhtiyacı olanların kaçırmamsını düşündüğümüz güzel bir TV!.. Pek tabi 27 Ocak 2021 günü Bim’de sadece TV yok. Ayrıca BEYAZ renkli mini fırın ve aspiratör ürünleri de Bim’e geliyor. Kumtel’den elektrikli ocak ürünü de sunacak olan Bim plastik ürünler ile yine mutlu ediyor olacak.

A101 28 OCAK 2021 AKTÜEL KATALOĞU YENİ FIRSATLARI A101 CAMLARINDA VE EL İLANLARINDA NİHAİ TÜKETİCİ İLE BULUŞTU. PEKİ BU HAFTA KATALOGLARINDA NELER VAR?

HANGİ ÜRÜNLER A101 AKTÜEL KATALOGLARINDA İNDİRİME GİRİYOR? İŞTE BU SORULARIN YANITLARI VE ÜRÜNLERİN DETAYLARINI HABERİMİZDE ANLATTIK.

A101 aktüel 28 Ocak 2021 perşembe kataloglarında fırsatlar gün yüzüne çıktı. Mahallenizdeki A101’in camlarında ilanların yer alması ve bazı yerlerde el ilanlarının dolaşıma çıkmasının ardından sosyal medyada A101 28 Ocak katalogları gündem oldu.

Haber devamında sizlere bu haftanın tüm detayları hakkında kısa kısa bilgiler verdik.

A101 aktüel kataloglarında elektronik ev aletleri de var.

Üstelik hem ucuz hem kaliteli. Mesela 28 Ocak günü Altus Buhar İstasyonlu Ütü, Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge ve Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi ürünün yanı sıra Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi, Aprilla AHC 5035 Profesyonel Şarjlı Saç Kesme Makinesi, Arzum Starrry AR1111 El Blender Seti ve Sunny SN5KTL38 Flora Çelik Su Isıtıcı bulunuyor

Türk kahvesi sevenler için de Kiwi KCM 7512 Türk Kahve Makinesi geliyor. Fırsatların devamında Piranha ürünleri, GoSmart ürünleri ve Philips ürünleri de meraklısına geliyor.

A101 28 Ocak 2021 kataloglarında ev tekstili ürünleri, çeyizlik ürünler, cam ürünler, plastik ürünler, mutfak ekipmanları da var.

Üstelik gerçekten çok uygun fiyata. Emsalinin pek çok yerde olmadığı fiyatlar ile müşterisini hiç şaşırtmayan A101’de 4 Kapaklı Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap var.

Ayrıca bir kaç haftadır beklenen 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap da var. Mutfak ürünleri arasında ise Borcam Dikdörtgen Tepsi, Paşabahçe Ayaklı / Kapaklı Servis Tabağı, Cam Sürahi ve benzeri cam ürünleri, Granit Görünümlü Fırın Kabı Çeşitler, Seramik Tabak Çeşitleri, Rooc Meyve Bıçağı Seti ve Rooc Meyve Bıçağı Seti bu ürünlerden sadece bazısı.

A101’in avantajlarına avantaj eklediği 28 Ocak 2021 kataloglarında Hascevher Düdüklü Tencere, Hascevher 6 Parça Tencere Seti, Pandelli Kızartma Tenceresi gibi ürünler de sizlerle.