Gündem

Ek iş fikirleri: Evde Davetiye Katlama İşi

Eve Ek İş Veren Firmaların yaz aylarının gelmesi ile başlayan yoğunluklarından dolayı en çok tercih edilen işler arasına girmeyi başaran Evde Davetiye Katlama İşini sizde fazla zamanınızı harcamadan yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerin bu işleri nereden alabileceğini aylık ne kadar kazanç elde edilebileceğini ve Evde Davetiye Katlama işinin püf noktalarını anlatacağız..

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır

Yaz aylarında düğün sezonunun açılması ile yoğun bir talep gören bu işte firmalar yeterli çalışan bulamamaktan şikayetçi olup işleri yetiştiremediklerini beyan etmektedirler.

Bu işi yapacak kişiler Eve Ek İş Veren firmalar ile görüşüp fiyatta anlaşıp bu işi kolaylıkla alabilmektedir. Ama bir konuya ciddi şekilde dikkat etmenizi öneriyoruz piyasa da bir çok sahtekar firma bulunmaktadır, bu firmalar emeğinizin karşılığını vermeden size işe yaptırıp ödeme zamanında ortadan kayboldukları görülmektedir.

Bu konu ya nasıl dikkat edebilirsiniz; her hangi bir Eve Ek İş Veren Firma ile anlaşmaya varmadan o firmayı ayrıntılı bir şekilde araştırmanız gerekmektedir hatta gerekiyorsa o firma ile çalışan kişilere sorulmasında fayda vardır.

Tamamen güven problemi ortadan kalktıktan sonra firma ile yüz yüze görüşüp anlaşarak bu işe başlayabilirsiniz.

Anlaşmış olduğunuz Eve Ek İş veren firması sizin kapınıza kadar davetiyeleri getirmektedir. Getirdiği malzemeler ile de bir iki tane örnek bırakmaktadır sizde o örneğe göre davetiyeleri hazırlayarak firmanıza sunabilirsiniz.

İster bu işi tek başınıza günde 1-2 saatinizi ayırarak yapın isterseniz de bir kaç kişi ile birlik olup grup halinde de yapmanız mümkündür. Sezon açıldığı zaman en çok tercih edilen Ek İş İmkanları olmasına rağmen işleri yetiştiremediklerinin tekrardan altını çizmekte fayda var.

Evde Davetiye Katlama İşinde Aylık Kaç Para Kazanırım

Şimdi piyasa da bir çok Eve Ek İş Veren Firma olduğu için hepsinin fiyat tarifesi aynı olmuyor. Kimi 500 davetiyeyi 50 lira ya yapıyor kimi 75 lira ya yapıyor.

Siz eğer bu işlere başvuruda bulunmadan önce iyi bir firma araştırması yaparsanız en iyi ücreti veren firmayı bulmanız zor olmayacaktır. Araştırmalarımıza göre bu işi yapan kişilerin aylık ortalama 1.500 ila 2.000 tl arası kazanç elde ettikleri söylenmektedir.

Bu fiyat meselesi de tabi ki sizin elinizde olan bir şey ne kadar çok iş yaparsanız kazancınız o kadar yüksek olur.

Bizi takip ederek her gün yeni Ek İş İlanlarından haberdar olabilirsiniz.