Gündem

Çiftçi yılan yutarken öldü!

Hazar Denizi kıyısındaki Rus şehri Astrahan’da bir karpuz tarlasında çekilen video sosyal medyada hızla yayıldı ve dünya çapında ses getirdi.

55 yaşındaki bir çiftlik çalışanı, yanında iş arkadaşları varken tehlikeli bir gösteriye soyundu. Eline aldığı küçük yılanı yutmaya başlarken, cep telefonları çekimdeydi.

Askeri bir şapka giyen ve adı bilinmeyen çiftçi, büyük bir gururla küçük bozkır engereğini yutarken yılan videonun sonuna doğru adamın dilini ısırıyor.

Küçük engerek zehirliydi ancak zehir insanlara zarar verecek boyutta değildi. Yerel medya, çiftçinin daha önce iki yılanı yutmayı başardığını ve üçüncü denemesinde ısırıldığını bildiriyor.

Olaydan birkaç saat sonra adam hastaneye kaldırıldı. Doktorlar dili ve boğazı şişen hastaya Quincke ödemi teşhisi koydu, çiftçi anaflaktik şok geçiriyordu.

Kharabalinskiy semtindeki hastanede yaşam mücadelesi veren çiftçi, dilinin ağzını kapatması nedeniyle bir süre sonra nefes alamadı.

Yerel medya, doktorların tüm çabasına rağmen hastanın öldüğünü bildiriyor. Ölüme, yılanın zehri değil yol açtığı alerjik reaksiyon yol açtı.

Muhyiddin Arabi kehanetleri 2022 yılı için hiç iç açıcı değil!