Gündem

CDC açıkladı: Moderna ve Pfizer-BioNTech aşısıyla kalpte iltihaplanma arasında bağlantı var

Moderna ve Pfizer-BioNTech tarafından geliştirilen corona virüsü aşılarının kalpte iltihaplanmaya yol açtığı doğrulandı.

Corona virüsüne karşı dünya genelinde aşılama kampanyaları aralıksız sürerken, aşıların olası yan etkileri araştırılmaya devam ediyor.

Moderna ve Pfizer-BioNTech tarafından geliştirilen mRNA tabanlı corona virüsü aşılarının, yan etki olarak özellikle genç yetişkinlerde kalp rahatsızlıklarına yol açtığı iddiaları sonrası ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) konuyu mercek altına aldı.

NADİR OLARAK YAŞANIYOR

The Guardian’ın haberine göre yapılan incelemeler sonucunda özellikle 30 yaş ve altındaki genç yetişkinlerde ikinci doz aşı yapıldıktan sonra kalp kası iltihaplanması görülebildiği doğrulandı. Bu durumun oldukça nadir meydana geldiğini belirten uzmanlar, aşıların faydalarının riske karşı daha ağır bastığını açıkladı. Öte yandan kalp kası iltihaplanması yaşayan hastaların büyük çoğunluğunun yan etkileri sorunsuzca atlattığı ifade edildi.

UYARI EKLENECEK

CDC uzmanları, “12 yaş ve üzerinde aşıya ulaşabilen herkesi, acil kullanım onayı altında aşı olmaya teşvik ediyoruz” ifadelerini kullandı. ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nin (FDA) ortaya çıkan son bulgular ışığında, her iki aşıya da kalp kası iltihaplanmasıyla ilgili uyarı ekleyeceği bildirildi.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu – 1 Temmuz 2021

A101 1 TEMMUZ 2021 AKTÜEL KATALOĞUNDA FIRSATLAR VE ÜRÜNLER NİHAYET ORTAYA ÇIKTI. A101 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA YER ALAN TÜM AKTÜELLERİ TEKLİ OLARAK VE KATALOG OLARAK ELE ALIYORUZ. HABERİMİZDE ALDIN ALDIN FIRSATLARININ TAMAMINA RASTLAYACAKSINIZ. BAŞLIYORUZ:

A101 1 Temmuz 2021 kataloğunda bulunacak olan tüm fırsatlar ortaya çıktı.

Haftanın en çok merak edilen kataloğu olan A101 aktüel 1 Temmuz 2021 perşembe kataloğu hakkında her detay burada! Aktüel tablo sayesinde ise tüm indirimli ürünleri tek tek listeleyerek inceleme fırsatı bulduk. İşte merak edilenler ve fazlası…

1 Temmuz 2021 A101 aktüel kataloğunun sunduğu 78 gıda ve temizlik dışı aktüel ürünü tek tek ele alıyoruz.

İçerisinde elektronikten züccaciyeye, beyaz eşyadan çeyizlik elektroniğe kadar pek çok farklı ürün sunan A101 aktüel katalogları yine ince ayrıntısına kadar ele alınıyor. Merakla beklediğiniz ürünler neler?

hangi fırsat kaç liradan satılacak? A101 1 Temmuz kataloglarında beklediğiniz ürünler yer alacak mı?

İşte akılları kurcalayan tüm soruların yanıtı: İlk olarak elektronik ürünlere bakalım.

Axen, Onvo ve Elton markalı olarak gelen üç farklı boyutta TV bu hafta sizlerle. 50”, 42’2 ve 32” boyutlarına sahip gelecek bu ürünler her amaca uygun olarak bütçe dostu fiyatıyla satılacak.

Akıllı telefon Reeder’dan gelirken kulaklıklar kablosuz teknolojilerle gelen Xiaomi ve GoSmart markalarına sahip olacak.

Beyaz eşyada SEG 7 kg çamaşır makinesi sunan A101’de çeyizlik ürünler de es geçilmeyecek.

Arzum’dan gelen ev elektroniği ürünlerini Fantom ve Homend markaları takip edecek.

Samsung’dan muhteşem bir mikrodalga fırın sunan A101 Market çeşitli züccaciye ürünleriyle yine kadınların ilgisini çekecek.

Züccaciye ürünlerinde pek çok plastik, silikon ve granit-çelik ürünü sunan A-101‘de Rattan Görünümlü ürünler de yer alacak.

Rattan Görünümlü ürünler arasında masa, sandalye ve tabure dikkatlerden kaçmazken Igloo markalı ürünler ilgilisini memnun edecek.

Igloo markalı gelen muhteşem ürünlerde uygun fiyat ve üstün kalite sunan A101 aktüel 1 Temmuz 2021 günü harikalar yaratacak.

Tüm bunların yanı sıra ayrıca çocuklar için oyuncaklarda da büyük fırsatlar yer alacak.

A101 aktüel 1 Temmuz 2021 kataloğunda 01.07.2021 günü başlayacak olan fırsatlar 08.07.2021 gününe dek sürecek.

Bu süre zarfında satılacak olan ürünleri A101 Kapıda ve resmi A101 bağlantısı olan a101. com. tr’den öğrenebilip satın alabileceksiniz.

Ancak stoklar el verdiğince bu indirimli ürünleri alabileceğinizi de unutmayınız.

Haftanın dikkat çekici ürünlerini anlattık.

Şimdi daha dikkat çekici olan ürün incelemeleri, aktüel tablo ve tekli fırsat görselleriyle A101 1 Temmuz 2021 aktüel kataloğunu sunalım.

İşte tüm detaylarıyla yeni katalog!(Kaynak:A101)

Bahçe ürünleri ve oyuncaklar da var.

Çocuklar bunlara bayılacak.