Aktüel Ürünler

Bu hafta BİM’e gelecek mutfak ürünleri – 27 Mayıs 2022

Bu hafta BİM’e gelecek mutfak ürünleri – 27 Mayıs 2022 tarihinde raflarda olacak.

Bim Aktüel listelerinin kesinleşmesiyle birlikte alışveriş listeleri de artık yeni haftasında neler barındıracağını netleştirdi. Haftanın Cuma kataloğunda en önemli fiyatlar ve indirimlerin yer almasıyla Bim 27 Mayıs 2022 kataloğu tüm Türkiye’de trend olmayı da başardı. İşte fırsatlarıyla insanların beğenisini kazanan o kataloglar, ürünler ve bu ögelere yaptığımız detaylı incelemeler…

Bim 27 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun sunduğu indirimler arasında merakla beklenen bir sayfa var. Bu sayfada züccaciye ürünleri, bazı elektronik ürünler bulunmakta. Ayrıca merak edilen diğer bir sayfada ise yaz keyfi için gerekli ürünler yer almakta. Bim Aktüel kataloglarında neler var şimdi detaylıca görelim:

İlk üründe Keysmart 4 Bölmeli Derin Dondurucu 3.499 TL fiyatla yer almakta. Diğerinde 8 Bölmeli Çok Amaçlı Dolap 499 TL olarak sizlerle buluşmakta.

Ayrıca bu fhaftanın bir diğer Bim Aktüel ürününde Fakir Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici 599 TL’den gelmekte. Görüldüğü üzere Bim’de fiyatlar gerçekten iyi! Diğer bir kampanyalı ürüne bakalım ve züccaciye ürünlerine de böylelikle bir giriş yapalım. Buzluk Termos 149 TL olarak geliyor.

Sevilen marka Chef’s -den gelen Chef’s Pro Blender Seti 279 TL ve Chef’s Krep Tava 26 cm 59,90 TL’den sizlerle. Ayrıca Chef’s Pro Çelik Tava 18 cm 79,90 TL’den raflarda.

Bim’in şık ürünlerinden Benante markalı fırsatlarda ise Benante Renkli Yaldızlı Çerez ve Tatlı Kasesi 119 TL, Benante Renkli Yaldızlı Dondurma Kasesi 3’lü 119 TL, Benante Kapaklı Şık Kupa 630 ml 79,90 TL ve Benante Renkli Yaldızlı Kahve Fincanı Takımı 4’lü 149 TL. Paşabahçe markalı olarak gelen onlarca üründe de müthiş fiyat yine Bim Aktüel katalogları ve Bim Aktüel Ürünler raflarında sizlerle. Sayfanın sonunda ise Karma Mutfak Gereçleri 19,90 TL.