Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 9 Şubat 2021

BİM BU HAFTA KATALOGLARINDA; İÇERİĞİ VE KALİTESİ İLE SEVİNDİRECEK SALI AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNU BÜYÜK BİR HEVESLE SUNARAK BİM 9 ŞUBAT 2021 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İLE YENİ DÖNEME MERHABA DEDİ.

9 ŞUBAT 2021 BİM AKTÜEL KATALOĞU HAKKINDA TÜM DETAYLAR BU HABERİMİZDE SİZLERLE BULUŞMANIN HEYECANINA GARK OLDU. BAŞLIYORUZ:

Bim 9 Şubat 2021 kataloğu ile salı günü fırsatlarının şubat ayağı hız kesmeden devam ediyor. İçeriği ve kalitesi ile her zaman en önde olan Bim aktüel için kampanya yapmak ve bu kampanyaları müşterisi ile buluşturmak bir nevi Bim misyonu!

Bim aktüel salı kataloglarının tüm Türkiye’de 9 Şubat itibarıyla gelecek ürünlerini açıkladığı fırsat kataloglarından esinlenerek hazırladığımız detaylar ışığında; Bim 9 Şubat 2021 aktüel ürünler kataloğunda neler var? Sorusu yanıt buluyor:

Bim 9 Şubat 2021 aktüel ürünler kataloğu ile haftanın önerileri resmen yayınlandı. Bim aktüel etkinlikleri kapsamında salı itibarıyla satışa sunulması beklenen katalog ürünleri Sevgililer Günü’ne doğru gittiğimiz şu günlerde ilginç fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

Ve beklenen an geldi. 14 şubat sevgililer günü hediyesi sayfası bu broşürde yer alıyor. Sevgililer gününde ne hediye alayım diye düşünüyorsanız bu sayfalara mutlaka göz atmalısınız.

Bim aktüel ürünler bu hafta salı günü iki sayfadan meydana gelen kataloğu ile tüm dikkatleri üzerine çekerken kampanyalar 14 Şubat temasına sahip. Peki Bim aktüel 9 Şubat 2021 kataloglarında neler var?

Sorunuzu yanıtı için ürünleri tek tek ele almakta fayda var. 14 Şubat Sevgililer Günü temasına sahip ilk sayfada Golden Rose ürünleri var. Bu ürünler arasında ise hangi fırsatlar var diye bakacak olursak: Golden Rose Mystic Romance Likit Mat Ruj 14,50 TL.

Golden Rose Mystic Romance Oje 5,95 TL.Golden Rose Mystic Romance Full Volume Maskara 17,90 TL. Tüm bu ürünleri takip eden makyaj ürünleri arasına Door Dudak Balmı 5,95 TL fiyat ile girerken Kadın – Erkek Parfümlerinde 16,90 TL fiyat Bim’de dikkat çekiyor.

Bim aktüel sadece Golden Rose sunmuyor. 9 Şubat 2021 Salı günü Naturalove Renkli Kirpik Kıvırıcı 8,95 TL, Naturalove Kolye 8,95 TL ve Naturalove Aynalı Metal Takı Askısı 39,90 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca Naturalove ürünleri kaldığı yerden devam ediyor.

Naturalove Yüzük 6,95 TL. Naturalove Küpe 3’lü 8,95 TL. Naturalove Yeşim Taşlı Yüz Masaj Aleti 15,90 TL. Neutrogena El Kremi 50 ml 7,95 TL. Neutrogena Yağsız Nemlendirici 50 ml 16,90 TL.

Neutrogena Günlük Peeling Jel 150 ml 16,90 TL. Neutrogena Yüz Temizleme Jeli 200 ml 16,90 TL. Son aktüel ürünlerin dikkat çekici fırsatlarından biri olan makyaj organizeri güzel bir hediye olarak bu hafta geliyor.

Kristal Makyaj Organizeri 12,90 TL fiyatı ile Bim aktüel ürünler arasına yerleşiyor. Sayfada kişisel bakım ürünleri de sunan market Bio Smile Organik Diş Macunu 75 ml ürününü 12,90 TL. Parfümlü kolonya 12,90 TL. Organik diş macunu, ıslak havlu, kil maskesi ve tıraş bıçağı gibi ürünler bu hafta Bim’de.

Bim aktüel 9 Şubat 2021 haftanın önerilerinde Sevgililer Günü özel fırsatlar var demiştik.

Bu fırsatların daha yoğun olduğu ikinci Bim sayfasında pijama takımları, boxer, çoraplar, atletler gibi ürünler olsa da; peluş kalp yastık, çanta, kalpli organizer, baskılı çorap gibi ürünler var.

Bunlarla birlikte saç aksesuarları, bardak mum, oda ve kumaş kokusu, vücut spreyi, sabunlar, boya seti ve seyahat seti gibi hediyelik ürünler Bim’e geliyor.

Bim aktüel ürünler 9 Şubat 2021 katalogları tatlılarda da kampanyasını salı günü sunuyor.

Çikolatalar, cipsler, kahve ve cheesecake ürünleri bu hafta Bim’e geliyor.

Tüm bunlar ve daha fazlası için 9 Şubat 2021 ile 15 Şubat 2021 arası Bim mağazalarını ziyaret edebilir, bim.com.tr’den detaylı bilgi alabilirsiniz.