Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 6 Ağustos 2021

6 Ağustos 2021 Bim aktüel kataloğu meraklıları için erkenden geldi. Türkiye’nin en detaylı incelemesiyle Bim aktüel 6 Ağustos 2021 fırsatlarını ele almaya başlıyoruz. Burada az sonra ilgili tarihe ait katalogların net görsellerini, ürün listelerini ve fırsat detaylarını göreceksiniz. Yine ve yeniden Bim aktüel fırsatlarını inceleyip alışveriş listenizi hazır edebileceksiniz. İşte merakla beklenen o 6 Ağustos Bim katalogları…

Bim 6 Ağustos 2021 kataloğunda yer alacak olan ürünler kesinleşti. Üç sayfadan meydana gelen Bim kataloğunda bu hafta 60 parça ürün indirime giriyor. İçerisinde elektronikten züccaciyeye, tekstil ürünlerinden oyuncaklara kadar pek çok ürün yer alıyor.

İlk üründe Dijitsu 40″ Full HD Uydu Alıcılı Televizyon ürünü 102cm yani 40 inç ekranı 1 USB – 2 HDMI girişi ve dahili uydu alıcısıyla 1.899 TL’den sizlerle olacak.

Devamında Schwartz Saç Kesme Makinesi 2 yıl garantisiyle 99,90 TL’den satılacak. Bu haftanın elektronik ürünlerinde Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge ise 750Watt gücü A sınıfı enerji kullanımı ve 75dBa ses seviyesiyle 579 TL’den alıcı bulacak.

Kaliteli haşere öldürücü olarak bilinen Schwartz Büyük Haşere Öldürücü ise 4W gücü ve asma zinciriyle 119 TL’den satılacak. Bim 6 Ağustos 2021 kataloglarında bulunan bir diğer indirimli üründe Katlanır Kamp Sandalyesi askılı taşıma çantasıyla birlikte 59,90 TL fiyatıyla sizlerle olacak.

Sıcak yaz günlerinde rahatlatan Starcom Mini El Fanı 22,90 TL olarak satılacak bir diğer elektronik ürün olacak.

Bim aktüel kataloglarının ilk sayfasında yer alan elektronik ürünler bu şekilde! Sayfa devamında tekstil ürünleri sunacak olan Bim aktüel için fırsatlar devam ediyor.

Aktüel Ürünler olarak incelemeye aldığımız 06.08.2021 Bim aktüel sayfalarında tekstil ürünleri dikkat çekiyor.

Figürlü Sırt Çantası ile başlayan fırsatları Kapı Arkası Askılık, Karma Mandal ve Vantuzlu Banyo Paspası takip ediyor.

Ayrıca Erkek Çocuk Nakışlı Şapka ve Kız Çocuk Pullu Şapka fiyatıyla sizlerle oluyor.

Aktüel katalogların bir diğer fırsatında Kadın – Erkek Basic Şapka, Dikiş Seti ve çeşitli kadın-erkek-çocuk giyim ürünleri Bim’e geliyor. Bununla birlikte terlikler ve elbiseler de Bim’de yer alıyor.

6 Ağustos 2021 Bim kataloğu indirim süresi boyunca pek çok ürüne ev sahipliği yapacak. Bu ürünler arasında önemli züccaciye ürünleri de yer alacak. Bim aktüel katalogları arasına giren ikinci sayfa fırsatlarında Blender Seti 1000Watt gücüyle 189 TL’den alıcı bulacak. Yaklaşan mantı-makarna ve erişte yapma aylarıyla Erişte ve Makarna Makinesi 139 TL fiyatlı olarak sizlerle buluşuyor.

Tavalarda da indirim sunan BİM, Chef’s Wok Tava 28 cm ürününü sunuyor olacak. Uzun süredir beklenen Dijital Mutfak Tartısı ise yüksek hassasiyet sensörtle 29,90 TL’den sizlerle oluyor. Fırsatlar arasında Kapaklı Hamur Leğeni, yaklaşan Aşure haftası için Royal Aşure Tenceresi 30 cm 119 TL’den sizlerle oluyor. Tencere ve tavalarda fırsatları sürdüren Bim aktüel yeni kataloğu Bonera Karnıyarık Tenceresisini ve Bonera Karnıyarık tenceresini indirime alıyor.

Bununla birlikte 3. aktüel sayfaya geçiş yapan Bim kataloğunda Kütahya Porselen 18 Parça Röfyeli Porselen Yemek Takımı 119 TL fiyatlı olarak sizlerle oluyor. Kahveseverlere de müjde veren Bim aktüel bu hafta Fakir Fincanlı Filtre Kahve Makinesini 169 TL’den satıyor.

Ayrıca mobilya ürünleri kapsamında 8 Bölmeli Çok Amaçlı Dolap sunan Birleşik mağazalar zinciri züccaciye ürünleriyle fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Bu ve bunun gibi ürünlerin yanı sıra Tek Fiyat Mutfak ve Banyo Ürünleri ise 3,95 TL adet fiyatıyla satılacak.

Ayrıca oyuncaklar arasında Hot Wheels Arabalar, Polesie Karma Tek Fiyat Oyuncaklar ve benzeri pek çok ürün sizlerle olacak. Daha fazlası, kataloglar, ürünler ve her şey için Bim aktüel listelerinin resmi bağlantısı olan bim. com .tr’yi ziyaret ediniz.