Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 4 Haziran 2021

Bim 4 Haziran 2021 aktüel kataloglarında bulunan indirimler haftaya bomba gibi düşüyor.

Herkesin merakla beklediği Bim aktüel kataloglarından bu hafta motosikletçiler için harika fırsatlar çıkıyor. Ayrıca alışılagelmiş Bim katalogları için alışılan ürünler de haftaya damga vuruyor. İşte inatla beklenen bu hafta Bim katalogları:

Bim aktüel, haftaya üç sayfalık bir katalog ile merhaba diyor. Katalogların teması bu hafta Euro 2020 ve motosiklet ürünlerinin yanı sıra terlikler ve çeşitli tekstil ürünleriyle termoslar oluyor.

4 Haziran 2021 itibarıyla normale dönen Bim katalogları yine CUMA itibarıyla sizlerle buluşuyor. Gelelim haftanın dikkat çekici fırsatlarına…

İlk olarak futbol coşkusunu evinde yaşamak isteyenlere özel olarak 5 farklı TV Bim aktüel kataloglarında yer alıyor.

Tamamı Dijitsu markalı olarak gelen fırsat ürünlerinin ilki ve en dikkat çekici olanı Dijitsu 65″ Ultra HD Smart Televizyon oluyor. 4K ekrana sahip üründe Android Smart özelliği bulunuyor. 65” yani yaklaşık 165cm ekrana sahip ürün peşin fiyatına 4 taksit imkanı ile sunuluyor.

Bir diğer 4K TV ürününde ise Dijitsu 55″ Ultra HD Smart Televizyon yer alıyor. Bu ürün ise 140cm ekranıyla fiyatının hakkını verirken 12 taksit ayrıcalığı ile satılıyor. Daha küçük ekranlara sahip ürünlerde sunan Bim aktüel; Dijitsu 43″ Full HD Smart Linux Televizyon getiriyor.

Bu üründe de 12 taksit imkanı sunan bim ayrıca Dijitsu 40″Full HD Smart Televizyon ve Dijitsu 40″Full HD Uydu Alıcılı Televizyon ürünlerini de 12 taksit avantajıyla satıyor. İki farklı 40” TV sunan Bim bu ürünleri özellikleri ile ayırt etmenizi öneriyor.

Ekran boyutları aynı olsa da birinde smart tv ve wifi bulunurken diğer üründe yer almıyor. Bu hususa dikkat etmekte fayda var. 4 haziran 2021 bim aktüel için bir sayfa böyle iken diğer sayfada motosiklet ürünleri yer alıyor.

Bim, sunduğu avantajlı fiyatlarla ve getirdiği ürünlerle her zaman adından söz ettirmeyi iyi biliyor. Yeni kataloğu olan Bim 4 Haziran kataloğunda bu vizyonunu korurken indirimli ürün sunmaktan da geri kalmıyor.

Motosikletçilerin uzun süredir ısrarla talep ettiğini bildiğimiz ve tanık olduğumuz aktüel ürünler için bir müjde var. Bim’e motosiklet ürünleri geliyor! Bu ürünleri daha detaylı olması açısında aşağıda listeledik.

Bu kısa bölümde sizlere son sayfayı da anlatalım istedik. Asobu termos ve Relax çelik termos ürünlerinin yer aldığı 4 haziran kataloglarında desenli viskon uzun etek, Chef’s kavanoz kapalı ve Ergonomik sandaletler yer alıyor.

Ayrıca terlikler de bu hafta Bim’e geliyor. Dahası ve fazlasını resmi bağlantıdan öğrenebileceğiniz Bim indirimleri için kısa bir listeyi de sizlerle paylaşalım.(Kaynak:bim.com.tr)