Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 24 Eylül 2021

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK MERAK EDİLEN İNDİRİM KATALOGLARINDAN BİM AKTÜEL İÇİN YENİ SAYI ÇIKTI. BİM 24 EYLÜL 2021 AKTÜEL KATALOGLARINDA YER ALAN VE YENİ HAFTADA SİZLERLE OLMASI BEKLENEN FIRSATLARI ELE ALDIĞIMIZ BU İNCELEME HABERİ İNTERNETİN EN KAPSAMLI BAKIŞ AÇISIYLA BURADA BAŞLIYOR:

Bim Aktüel kataloğu için başlayan indirimlerde bir çok farklı üründe önemli fiyatlar ortaya çıktı.

Bim 24 Eylül 2021 kataloğu olarak da bilinen yeni hafta güncel kampanya duyurularında bu hafta üç sayfadan oluşan dev bir indirim listesi sizlerle buluştu. Merak edenler için kapsamlı Bim 24 Eylül incelemesi burada sizlerle…

Ülkemizde indirim mağazacılığı anlamında faaliyet gösteren, fırsatlarıyla her zaman bir adım önce olan BİM yeni fırsatlar kataloğu ile harika kampanyalara ev sahipliği yapacak.

24 Eylül 2021 Cuma günü satılması beklenen Bim aktüel ürünlerinde üç sayfadan meydana gelen indirim listesi sizlerle olacak.

İçerisinde “Oyuncu”, “Çeyiz”, “Mutfak ve züccaciye” alanında harika fırsatlar olan kataloglarda neler var kısa kısa değinelim.

İlk ürün grubunda oyuncular için ürünler var. HP Omen Oyuncu kulaklık ürünü ile başlayan sayfada bu ürün 379,00 TL’den sunulmuş görünüyor. Diğer fırsatta HP Omen oyuncu sırt çantası 279,00 TL’den gelirken bu ürün için 17.3 inç laptoplar için de uygun olduğu belirtiliyor.

Aynı sayfada Omen mouse pad ise 79,90 TL’den alıcı bekliyor. Harika indirimleriyle oyuncuların beğenisini kazanan Bim aktüel 24 Eylül 2021 indirimlerinde kablosuz RGB oyuncu mouse 12000 DPI olarak 2.4 Ghz micro USB teknik özellikleriyle 149,00 TL’den satılıyor. Fırsatlar arasında oyuncu notebook soğutucusu da 99,90 TL’den satılıyor. Ayrıca bu hafta Polosmart büyük boy oyuncu mouse pad ise 79,90 TL’den alıcı buluyor.

Oyuncu ürünlerinde 449,00 TL fiyatla alıcı bulacak olan Profesyonel oyuncu/çalışma masası da sizleri bekliyor. Aynı sayfada akım korumalı priz, tripod, kulaklıklar ve ekran temizleme seti de sizleri bekliyor. Tamamı Polosmart markalı olarak ise PS4 joystick, PS3-PC joystick, fanlı mobil oyun kolu ve mobil oyun kolu ürünleri sizleri bekliyor.

Tüm ürünlerin 2 yıl garantili olduğu da Bim aktüel 24 Eylül kataloğu sağ alt köşesinde dikkat çekiyor.

Bim 24 Eylül 2021 aktüel ürünler kataloğu internette ilk kez bu kadar detaylı ele alınıyor!

İçerisinde züccaciye ürünleri bulunan katalog önemli kampanyalar sunuyor. 8 bölmeli çok amaçlı dolap ile başlayan katalog Fakir’den şarjlı el süpürgesi sunuyor.

Ayrıca hareket sensörlü lamba ile devam eden fırsatlar arasında şemsiye, oyuncaklar, hikaye kitapları, tek fiyatlı plastik ürünler, tek fiyatlı küçük ürünler bulunuyor.

Bambu kirli sepeti ile devam eden fırsatlar arasında mini ütü masası, duş rafı, saç bonesi gibi bazı banyo ekipmanı da yer alıyor.

Züccaciye ürünlerinde ise Bim aktüel kataloglarında dilimleyiciler, bambu ürünler, kaseler, mutfak aletleri bulunuyor.

Paşabahçe’den gelen cam ürünler de bu gruba dahil olurken Bim 24 Eylül 2021 kataloglarında “KUŞ TEMALI ÜRÜNLER” sizleri bekliyor.

Birbirinden şık kuş temalı ürünlerde çay setleri, nevresimler, pijamalar ve nicesi yer alıyor.

Siz de tüm ürünleri görmek ve incelemek için 24 Eylül 2021 Bim aktüel fırsatları kataloğunu inceleyiniz. Dahası, fazlası ve tüm ürünler için ise bim. com. tr resmi adresini ziyaret ediniz.