Aktüel Ürünler

BİM Aktüel ürünler kataloğu – 22 Haziran 2018

BİM 22 Haziran aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM aktüel indirimli ürünler kataloğu haftalık olarak yayınlanıyor. Vatandaşlar bu listelere bakarak o hafta hangi yeni ürünün satışta olacağını görüyorlar. Bu ürünler sınırlı sayıda geliyor.

Kaliteli ürünleri ve uygun fiyat seçenekleri ile her zaman en çok tercih edilen marketler arasında yer alıyor. Aile bütçesine destek olan en önemli ve tercih edilen market zincirlerinden birisi olan BİM, bölgede yer alan her tüketicinin cebine katkı sağlıyor.

Yüzlerce çeşit ürünün yer aldığı bu haftaki katalogda eminiz ki beğeneceğiniz birçok şeyi bulabileceksiniz. Bim aktüel 22 Haziran 2018 kataloğunun ikinci sayfası ise tam anlamıyla muhteşem ürünlerle dolu dolu. 22 Haziranda Bim’e gelecek ürünler arasında elektronik ürünler de yer alıyor.

Bim aktüel 22 Haziran 2018 kataloğunun ikinci sayfası ise tam anlamıyla muhteşem ürünlerle dolu dolu. 22 Haziranda Bim’e gelecek ürünler arasında elektronik ürünler de yer alıyor.

Android işletim sistemli, 2 MP arka kameralı, 16GB dahili hafızalı, 4 çekirdek işlemcili Hometech HT8C Tablet Bilgisayar 249 TL. 2 yıl garantili Steelseriers Oyuncu Mouse 139 TL. arama cevaplama ve reddetme özellikli, telefon defteri ile senkronize edilebilen, Androiid telefonlar ile uyumlu Smart Saat 79 TL.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu – 7 Haziran 2018