Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Katalogu – 20 Temmuz’a Kadar

BİM 13 TEMMUZ 2021 AKTÜEL KATALOĞUNDA SALI FIRSATLARI GELECEK HAFTAYI İNDİRİM RÜZGARLARIYLA SERİNLETİYOR. BİM AKTÜEL SALI OLARAK BİLDİĞİMİZ HAFTANIN ÖNERİLERİ KATALOĞUNDA 2 SAYFADA 50 FARKLI ÜRÜN İNDİRİME GİRİYOR. 13.07.2021 BİM KATALOĞUNA YAKINDAN BAKIYORUZ:

Bim 13 Temmuz 2021 aktüelleri iki sayfalık kataloğu 50 farklı ürünü ile geliyor. İçerisinde tekstil ürünleri, temizlik ürünleri ve sınırlı bir kişisel bakım ürünü grubu yer alıyor.

Peki bu hafta Bim aktüel salı kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? İşte 13 Temmuz 2021 Bim kataloğunun detayları…

13.07.2021 Bim aktüelleri her kesimi memnun etme adına özel ürünler ve fiyatlar sunuyor. Fırsatlar deryasında neler yer alıyor merak ediyorsanız işte tüm ürünler ve tüm incelemeler… İlk ürün grubu tekstil ürünleri oluyor.

Rahat – Şık olmak üzere 2 farklı seçenek sunan Bim “Sizin Tarzınız Hangisi?” şeklinde bir soru ile müşterisini karşılıyor.

Kataloglarını interaktif olarak hazırlayan Bim’de rahat ürün gruplarında 11 farklı ürün, Şık ürün gruplarında ise 9 farklı ürün yer alıyor. Siz de değerlendirip tarafınızı seçebilirsiniz.

Seçiminizi “YORUM” olarak aşağıya yazabilirsiniz. BU tekstil ürünlerinin ardından yüz bakım maskeleri, mini seyahat seti, vücut spreyi ve körüklü pipet de sizlerle.

Bim aktüel 13 Temmuz 2021 kataloğunda ikinci sayfada ise kısaca söylemek gerekirse temizlik ürünleri ve uygun fiyatlı ayçiçek yağı dikkat çekiyor.

Art markalı ürünlerden Calgon’a, Domestos’tan diş fırçasına kadar geniş bir ürün grubunda Bİm 13 Temmuz ürünleri görüntüleniyor.

Buna ek olarka Turna ayçiçek yağı 5 litre olarak geliyor. Fırsatların sunduğu ayrıcalıkları görsel ve tablo ile de ifade edelim.