Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 13 ARALIK 2019

İnternetin ilk Bim 13 Aralık 2019 incelemesi geliyor.

Pek çok fırsatın yer aldığı Bim kataloglarını sizlerle olmaya ve buluşmaya geliyor. Pek çok beklenen ürün ve istenen ürüne Bim olumlu yanıtı kataloğu ile vermiş görünüyor. Detaylara bakalım.

Bim 13 Aralık 2019 aktüel ürünler kataloğunda kampanyalı ürünler rüya değil gerçek…

Fiyatları ile ve kalitesi ile piyasaya adeta meydan okuyan Bim katalog ürünlerinde yok yok… Akıllardaki o soru; Bim 13 Aralık 2019 aktüel ürünler kataloğunda neler var? Yanıt buldu bile, üstelik Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesi incelemesi farkı ile… Şimdi sizleri görsellere ve detaylara davet ediyoruz.

Bim aktüel 13 Aralık fırsatlarında yok yok demiştik. Peki kısaca bahsetmeden görsellere geçmek mi, tabi ki bırakmayız. Sizlere kısa kısa ürünlerden bahsedelim. Örneğin ilk ürün JVC’den… 55” Smart uydu alıcılı 4K UHD televizyon ürünü Vestel güvencesi ve 3 yıl garantisi ile geliyor. 3499,00 TL gibi bir fiyata sahip ürün emsallerine meydan okuyor.

Uzun zamandır beklenen uygun fiyatlı süpürge de Bim’den geliyor. Arnica Cyclone elektrikli süpürge ürünü 349,00 TL’den bim aktüel kataloglarında sizlerle oluyor.Plastik ürünler ile her ihtiyacınızı karşılayacak olan Bim aktüel erkek mont, gömlek ve ayakkabı bot ürünü ile de fırsatları devam ettiriyor. Diğer basılı görsellerden de bahsedelim.

Bim 13 Aralık 2019 aktüel ürünler kataloğunda kampanyalı ürünler rüya değil gerçek… Fiyatları ile ve kalitesi ile piyasaya adeta meydan okuyan Bim katalog ürünlerinde yok yok…

Akıllardaki o soru; Bim 13 Aralık 2019 aktüel ürünler kataloğunda neler var? Yanıt buldu bile, üstelik Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesi incelemesi farkı ile… Şimdi sizleri görsellere ve detaylara davet ediyoruz.

Bim aktüel 13 Aralık fırsatlarında yok yok demiştik. Peki kısaca bahsetmeden görsellere geçmek mi, tabi ki bırakmayız. Sizlere kısa kısa ürünlerden bahsedelim.

Örneğin ilk ürün JVC’den… JVC 55” Smart uydu alıcılı 4K UHD televizyon ürünü Vestel güvencesi ve 3 yıl garantisi ile geliyor. 3499,00 TL gibi bir fiyata sahip ürün emsallerine meydan okuyor. Uzun zamandır beklenen uygun fiyatlı süpürge de Bim’den geliyor. Arnica Cyclone elektrikli süpürge ürünü 349,00 TL’den bim aktüel kataloglarında sizlerle oluyor. Plastik ürünler ile her ihtiyacınızı karşılayacak olan Bim aktüel erkek mont, gömlek ve ayakkabı bot ürünü ile de fırsatları devam ettiriyor. Diğer basılı görsellerden de bahsedelim.

İçeriği ve kalitesi ile 13 Aralık günü sizlerle olacak olan Bim aktüel evde yardımcınız olacak pek çok fırsatı sunuyor. Ne bunlar; örneğin banyo seti, bornoz, fırça çeşitleri, yüz havlusu, banyo havlusu ve dahası… Tüm bunlar az gelmiş gibi 1 sayfa indirim daha BİM aktüel ile geliyor.

Üstelik bu sayfa için özel bir inceleme de yaptık. Meizu note 8 64GB ürünü BİM aktüelde… Ayrıca 2. Nesil Airpods ve şarj kutusu Apple Türkiye garantisi ile geliyor. 849,00 TL fiyata sahip üründe avantajlı fiyat BİM’de… Ek olarak taşınabilir şarj aleti 10.000 mAh Esla Thin de bu hafta sizlerle. LAVA’dan döküm tencere, Kumtel’den set üstü ocak, çay makinesi de bu hafta Bim’de…